HeiaHeia: простий і ефективний онлайн-мотиватор здорового способу життя

0
958

Shares

Одними з головних складових відмінного самопочуття і щасливого життя є, безсумнівно, постійна активність і здоровий спосіб життя. Причому, такі, які приносить нам відчуття радості, задоволення собою, своїм тілом, своїм розумом, оточенням. Людина — істота соціальна, йому вкрай важливо емоційно проводити з друзями і однодумцями своє дозвілля, ділитися своїми успіхами, радитися в випадку невдач. Цим і пояснюється небувала популярність різних соціальних мереж, де люди об’єднуються за інтересами і вступають в різні соціальні зв’язки.

Якщо ви мали досвід занять спортом ( будь-то фітнес, йога, футбол або просто їзда на велосипеді) в групі, то ви напевно пам’ятаєте, що при правильному підході, ваш особистий фізичний і емоційний результат у групі був вище, ніж коли ви займалися самі. Єдине справу відмінно мотивує на подальші вправи і заняття. За схожим принципом колективної дії працює цікавий і корисний фінська соціальний веб-сервіс HeiaHeia.

HeiaHeia: простий і ефективний онлайн-мотиватор здорового способу життя

Розглянемо можливості й особливості даного сервісу:

1) Різноманітні види активності

Специфіка HeiaHeia в тому, що на даному веб-сервісі є не тільки суто фізичні види спорту (наприклад, фітнес, велоспорт, йога, боротьба, танці), але і інтелектуальні ігри (битва пам’яті, арифметика в розумі і ін) , група здорового способу життя ( наприклад: сауна, риболовля, шопінг, спів і навіть перенесення дружин :-), заняття з тваринами, корисний спорт (мийка вікон, прогулянка з собакою, ігри з дітьми тощо). Таким чином, веб-сервіс HeiaHeia на даний момент налічує більше 350 видів різних видів активності на будь-який смак! Крім того, ви можете створити свій власний вид активності.

2) Ведення щоденника тренувань, досягнень

Враховуючи настільки бурхливий різноманітність видів занять, дуже весело і легко можна складати і свій щоденник досягнень за день, за тиждень, за місяць, за рік. Можна планувати вперед. Якщо ви пропускаєте заняття через хворобу, можна відзначити це в щоденнику як поважну причину. Щоденник дуже важливий для того, щоб відслідковувати динаміку ваших досягнень. Ви можете ділитися планами і досягненнями з друзями в Facebook, twitter, а можете зробити щоденник виключно приватною.

3) Друзі

HeiaHeia — це ще свого роду потужна соціальна мережа з користувачами з 140 країн, і з кількома мовними версіями (зараз доступно 9 мовних версій, з них англійська, російська, українська, німецька, іспанська та інші).

Друзів можна шукати через звичайний пошук по імені, через групи і можна спробувати запросити друзів з інших ресурсів (GMail, Yahoo, Hotmail). Ви можете ставити оцінки друзям за їх успіхи, заохочувати віртуальними подарунками за досягнення…і змагатися! 🙂

4) Групи

Крім того, ви можете створити або вступити в одну з численних груп на веб-сервісі по виду діяльності. На даний момент їх налічується понад 2300.

5) Тренінгові програми

Дуже корисними «принади» сервісу є тренінгові програми (training program), які автоматично підбирають для вас програму занять.

На даний момент доступні програми: «Спортзал», «Фітнес», «Біг», «Почни з нуля». Для вибору потрібної програми, вам необхідно ввести дані форми ваш вік, стать, зріст і вагу. Потім відповісти на питання з приводу вашої звичайної фізичної активності. У підсумку веб-сервіс видасть вам приблизний план занять на тиждень. Наприклад, для програми «Почни з нуля» може бути така програма:

6) Облік ваги

Для бажаючих скинути вагу є корисна функція обліку ваги. Таким чином у вас під рукою завжди буде динаміка зміни вашої ваги. При цьому, ви можете приховати ці записи від інших або, якщо є чим похвалитися — демонструвати його для загального огляду.

7) Реєстрація

Не може не радувати і той факт, що даний веб-сервіс абсолютно безкоштовний. Реєстрація проста, а для тих у кого є акаунт Google або Facebook достатньо зробити пару кліків.

На закінчення нашого огляду, слід сказати, що веб-сервіс HeiaHeia є динамічним і динамічним ресурсом, в блозі анонсуються нові функції сервісу та плани. Так що можна чекати в майбутньому приємні і корисні нововведення для кращого планування нашого здорового способу життя.

Матеріал підготовлений ТопОбзор. При використанні даного матеріалу «HeiaHeia — простий і ефективний онлайн-мотиватор здорового способу життя» активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
6
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
6
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here