Labirinth: затягує гра для Android

0
1142

Shares

Labirinth — це затягує гра для Android, в якій вам потрібно довести кульку по карті до фінішної лунки, відштовхуючись від стінок і обходячи перешкоди у вигляді лунок. Впавши в одну з них, кулька повернеться на стартову позицію і рівень доведеться починати заново. Ніяких особливостей в управлінні немає, досить повертати пристрій в ту сторону, в яку повинен покотитися м’ячик. Чим різкіше будуть ваші рухи, тим швидше кулька буде переміщатися по полю.

У грі маса різних локацій, які відрізняються не лише складністю, але і оригінальною побудовою карт. Так рівні Easy, Normal і Hard представлені у вигляді канонічного дерев’яного лабіринту з різною кількістю лунок і стін. Локації Original — це різні дизайнерські підкладки у вигляді квіткових і графічних орнаментів, героїв ігор і мультфільмів. Ця колекція буде постійно поповнюватися і дивувати вас незвичайними картами. Крім цього, існує і секретний рівень, відкрити який ви зможете певним чином вдаривши кулька про іконки на стартовій сторінці.

Гравець може вибрати кулька для проходження наступного рівня, керуючись не тільки зовнішнім виглядом, але і характеристиками (швидкістю, маневреністю і силою відскоку від стінок). Розробники надали цілих 6 варіантів з різними параметрами.

игра для AndroidУ відповідному розділі меню можна відкоригувати та інші параметри: вибрати мову (доступно 14 варіантів), включити або вимкнути музику, звуковий супровід і віброефект. Вібрація телефону наближає вас до максимально реалістичного проходження, адже пристрій реагує на кожне торкання кульки до стінки. Тут же знаходиться і функція калібрування, яку не варто ігнорувати, адже вона дозволить зробити управління грою максимально зручним. Правильну настройку пристрою ви оціните на особливо складних рівнях.

игра для Android

Крім послідовного проходження рівнів ви можете виконувати різні завдання. Наприклад: впасти в лунку 1000 разів, пройти всі карти з рівня Easy, грати більше 24 годин, відкрити секретний рівень і т. д. Щоб переглянути їх перелік, клікніть на значок з кубком на стартовій сторінці гри.

игра для Android
Результатами проходження рівнів ви можете ділитися зі своїми друзями в соціальних мережах. Функція шарінга з’являється у віконці, яке показує вам за скільки секунд або хвилин вам вдалося довести кульку до фінішу.

Користувачам, які встигли пройти всі рівні до випуску чергових оновлень, розробники пропонують спробувати створити власні локації. Для цього вам буде потрібно завантажити спеціальний редактор з офіційного сайту гри. Придумуйте унікальні карти, включивши свою фантазію. Завантажуйте їх в лабіринт і пробуйте подолати власноруч розставлені перешкоди і дійти до фінішу.

Незважаючи на те, що подібних ігор досить багато, саме в Labirinth вас чекає оригінальна будова рівнів, точне управління і яскрава графіка. Запевняємо, що кілька вечорів ви витратите на проходження рівнів, адже не всі лабіринти долаються легко.

Завантажити «Labirinth» з Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.itense.labirinth


Огляд підготовлений спеціально для ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here