Огляд мобільного додатку «Схуднути без дієти»

0
1144

Shares

ТопОбзор продовжує знайомити вас із цікавими проектами для мобільних платформ. Сьогодні на черзі «Схуднути без дієти», помічник по правильному харчуванню з вбудованими програмами схуднення і трекінгом фізичної активності. «Схуднути без дієти» доступний для iOS і Android.

Додаток сформує ваш раціон харчування і навчить підтримувати себе в хорошій фізичній формі, не витрачаючи на це багато часу.

В основі «Схуднути без дієти» лежать персоналізовані підказки. При старті вас привітає дівчинка-помічниця, яка розповість про особливості програми та згодом буде давати поради з правильного харчування і тренувань. Звичайні підказки по використанню програми, націлені на ознайомлення з меню, в «Схуднути без дієти» теж є, але вони з’являються лише одноразово.

Велику увагу в програмі приділено розбудові правильної культури і звичок харчування. Тут є велика кількість планів схуднення (наприклад, низькокалорійна і корисна їжа, фітнес-дієта для активних людей, вегетаріанське харчування для спортсменів, дієта для годуючих мам, среднеземноморськая дієта і багато інших.), дотримуючись яких ви зможете швидше досягти поставлених цілей.

При виборі одного з таких планів система сама складе меню на тиждень і підбере мінімальну фізичну активність, якої достатньо, щоб спалити кілька сотень зайвих калорій. Втім, знижувати вагу можна і самостійно, але для цього доведеться вводити всі дані про їжу і тренуваннях вручну.

Похудеть без диеты

Щоб полегшити завдання, можете скористатися функцією автоматичного. Також вся база їжі з 51 000 найменувань тут позначена різними кольорами в залежності від шкоди для організму і калорійності. Тренувань теж присвячений цілий розділ, всього їх понад 84 видів. Щоб не забути регулярно тренуватися і приймати їжу, можна налаштувати час повідомлень.

Похудеть без диеты

В схудненні важливо відслідковувати прогрес. Для цього в програмі є окремий розділ. Регулярно зважуючись і вимірюючи себе, вносите дані в «Схуднути без дієти». Після цього зміни маси тіла та інших параметрів відображено на графіках. Також тут ведеться статистика по споживаних білків, жирів і вуглеводом і їх відхилення від рекомендованої добової норми.

Підводячи підсумки, хочемо розповісти і про негативні сторони. Так, не всі плани живлення доступні безкоштовно. Деякі з них докуповуються скопом за 199 рублів.

Завантажити «Схуднути без дієти» для Android

Завантажити «Схуднути» для iOS

Схоже

Share on Facebook Share
4
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
4
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here