Пам’ять patriot viper venom ddr5-6200 буде випущена в 1 кварталі 2022 року

0
48

Компанія viper, світовий лідер в області високопродуктивної пам’яті, твердотільних накопичувачів і рішень для флеш-пам’яті, з радістю оголошує про випуск нових високопродуктивних модулів dram viper venom rgb, а так само готується і версія без підсвічування.

Модулі пам’яті viper venom ddr5 забезпечують підвищену швидкість в діапазоні від 4800 мгц до 6200 мгц з ємністю комплекту від 16 гб до 32 гб , оснащені ексклюзивною конструкцією розподільника тепла venom з можливістю rgb-підсвічування, призначеної як для ентузіастів пк, так і для хардкорних геймерів.

ddr5 viper venom-це наш перший ddr5 dram, призначений для ентузіастів та хардкорних геймерів, які можуть бути одержимі агресивною продуктивністю та надійністю. Наша команда інженерів доклала виняткових зусиль при розробці цієї серії venom ddr5, щоб забезпечити найкращу сумісність і надійність на всіх новітніх платформах intel, — сказав роджер шинмото, віце-президент patriot viper.

Модулі viper venom rgb ddr5 поставляються зі стильним дизайном теплового екрану venom з новим дизайном, що поєднує світлодіодне підсвічування і теплозахисний екран. Світлодіодна панель rgb-це абсолютно новий дизайн з оновленим програмним забезпеченням синхронізації і схемами освітлення.

Унікальна архітектура ddr5 має локалізовані регулювання напруги на основі заблокованого/розблокованого pmic (інтегральна схема управління живленням) і концентратора spd (виявлення послідовного присутності), який забезпечує одночасний моніторинг, порогову захист, інтелектуальне управління напругою та управління живленням для досягнення більш повного контролю напруги.

Крім того, вбудована функція ecc дозволяє активно виправляти помилки для поліпшення цілісності даних і підвищення продуктивності і стабільності. Кожен модуль виготовлений з десятишарової друкованої плати, що забезпечує чудову цілісність сигналу і неперевершену стабільність, а фізична висота відповідає розміру більшості процесорних кулерів на ринку, що не створюють перешкод.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here