Sony показали кінцівку «людини-павука: немає шляху додому «в новому ролику

0
60

Швидше за все, навіть marvel studios не могли передбачити, наскільки сильно фанати очікують «людини-павука: немає шляху додому» .

У триквелі герой зануриться в мультивселенную і битиметься з класичними лиходіями, такими як доктор восьминіг (альфред моліна), електро (джеймі фокс) і зелений гоблін (віллем дефо). Йому, ймовірно, допоможуть версії спайді у виконанні тобі магуайра і ендрю гарфілда.

Залишився всього тиждень до релізу, і новий телевізійний ролик, названий просто «кінець», може запропонувати більше інформації про фінал фільму, ніж їм хотілося б. Подивитися ролик можна нижче:

У ролику є кілька свіжих кадрів, серед яких заклинання доктора стренджа, і воно може виявитися ключем до вирішення проблем з мультивселенной. Пітер паркер виглядає так, ніби він вже пройшов через пекло, його обличчя вкрите порізами і синцями, а костюм отримав серйозні пошкодження.

З огляду на божевільні попередні продажі квитків, зрозуміло, що є багато шанувальників, які хочуть побачити фільм особисто, тому в найближчі дні краще не входити в соціальні медіа.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here