Як зберегти е-мейл повідомлення Gmail і Google Docs

0
939

Shares

Ви можете зберегти ваш е-мейл повідомлення Gmail і Google Docs, а потім редагувати їх, як і будь-який інший документ. Крім того, після того як зберегти повідомлення в Google Dosc, ви можете легко експортувати в PDF-файл або документ Word із збереженням вихідного форматування.

Для інтеграції Google Docs, Gmail, перейдіть на сторінку налаштувань Gmail і відкрийте сторінку Labs, потім активуйте гаджет «Створити документ» («Create a Document»). Збережіть зміни і поверніться в папку «Вхідні» Gmail.

Потім, відкрийте будь-який ваш е-мейл повідомлення і у вас з’явиться лінк «Створити документ» («Create a Document») внизу під выпадаюшим меню «More». Це отбражено на картинці зверху.

Натиснувши даний лінк, ви експортуєте відкрите е-мейл повідомлення у новий документ Google Docs. При цьому, форматування повідомлення залишиться такими ж як в е-мейлі, але все аттачи і вкладення будуть проігноровані.

Ще одна «фішка». Google Docs для Android дозволяє зберігати і працювати з такими документами в оффлайн, так що у вас буде доступ до збережених документів навіть якщо у вас немає інтернет.

Спасибі за пораду J. D. Biersdorfer і labnol.org

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here