Моніторингу та тестування ключових компонентів комп’ютер

0
32

Occt (overclock checking tool) — це стара і шанована програма для моніторингу та тестування ключових апаратних компонентів комп’ютера. Невелика утиліта для моніторингу стану ключових вузлів комп’ютера і тестування стабільності системи при інтенсивному навантаженні. В першу чергу програма адресована оверклокерам для перевірки працездатності системи після проведених змін. Occt відображає в реальному часі поточний витрата ресурсів системи і такі параметри, як температура, напруга, потужність і швидкість обертання кулерів.

В occt входить 4 тести стабільності системи: два для процесора (один з них — intel linpack), один для відеокарти і комбінований для перевірки загальної стабільності системи. Допускається як звичайне тестування, так і нескінченне, з метою виявити максимум помилок.

Починаючи з версії 5.0 у програми повністю перероблений інтерфейс. Минулий інтерфейс застарів і вже зовсім не відповідав сучасним вимогам до оформлення програм. Новий інтерфейс-красивий, сучасний, побудований з урахуванням принципів material design. Фірмова червоно-чорна колірна гамма інтерфейсу збережена і програма як і раніше впізнавана. Більш того, в програмі оновлено все, що тільки можливо, в тому числі і тести.

Occt поширюється безкоштовно, за умови некомерційного використання. Однак, розробник пропонує нову схему ліцензування, яка, головним чином, розрахована на бажаючих допомогти проекту грошима. Безкоштовна редакція occt включає повний функціонал і в ній відсутня тільки надання звіту про тестування у форматі png.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here