Режисер «бетмена» метт рівз наполягав на тому, щоб його фільм не був пов’язаний з dceu

0
26

Фільм «бетмен» стане дебютом нової версії образу темного лицаря в кіно, якого цього разу зіграє роберт паттінсон. Інформація про актора, призначеному на цю роль, з’явилася незабаром після офіційного відходу бена аффлека з розширеної всесвіту dc, поставивши питання про його можливу заміну; однак пізніше стало відомо, що новий фільм не тільки не є частиною dceu, але і відкриває паралельну їй загальну всесвіт.

Режисер метт рівз, має намір по-новому поглянув на міфологію одного з найбільш знакових героїв поп-культури і підготувати грунт для створення ряду відгалужень і сиквелів. Але залишається питання: а хіба не простіше було б змінити бена аффлека на паттінсона і розвивати фільм в рамках розширеної всесвіту dc?

Як розповів empire продюсер ділан кларк, ідея полягає саме в тому, щоб дослідити концепцію мультивселенной dc на великих екранах і дати метту рівзу велику свободу в розробці своєї версії бетмена:

«у warner bros. Є мультивсесвіт, де вони намагаються знайти інші підходи до розвитку персонажа… Але ми в цьому не зацікавлені. Метт зацікавлений в тому, щоб розкрити емоційну суть цього персонажа і потрясти його до глибини душі».

І хоча у відповіді не все так однозначно, в ньому підкреслюється, що режисер планує створити щось «абсолютно самостійне» між бетменом і його галереєю ізгоїв, що може стати вказівкою на нову трилогію, в якій, принаймні поки, не буде брати участь жоден персонаж dc за межами всесвіту темного лицаря.

У кінотеатрах «бетмен» з’явиться 4 березня 2022 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here