Творцям пиксельного ремастера final fantasy vi знадобилося більше часу на полірування

0
30

Видавець і розробник square enix в публікації на сайті сервісу цифрової дистрибуції steam анонсував терміни виходу ремастера рольової гри final fantasy vi з лінійки pixel remaster.

Джерело зображень: square enix

Як стало відомо, оновлена final fantasy vi надійде в продаж протягом лютого 2022 року. Реліз очікується на pc (steam) і мобільних пристроях під управлінням ios і android.

Ймовірно, перевидання могло вийти і раніше, але творці вирішили не поспішати: «щоб зробити для вас найкращу гру, ми дамо собі ще трохи часу на фінальні доопрацювання».

An update on the final fantasy vi pixel remaster. For more information, including details on the additional pre-purchase items, please read: https://t.co/v5ebtbbrcg pic.twitter.com/48dg9lzggb

— final fantasy (@finalfantasy) december 21, 2021

У зв’язку із затримкою розробники також розширили бонуси за попереднє замовлення final fantasy vi (поки недоступний) і збірки pixel remaster, додавши:

  • музичну тему локка (таймлапс-ремікс);
  • «арію напів-персонажа «» інструментальний варіант);
  • два типи шпалер з піксельних перевидань всіх шести перших final fantasy.

Таймлапс-реміксом в square enix називають » особливий варіант саундтрека, який починається з оригінальної версії, а потім поступово переходить в перероблену альтернативну».

Серед основних особливостей ремастера final fantasy vi на його сторінці в steam називають оновлений звук, «чарівну графіку в стилі ретро» і «нестаріючу історію».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here