Вибираємо кращий кооператив 2021 року [голосування]

0
41

Згадуємо і вибираємо найяскравіші кооперативні ігри 2021 року, які подарували найбільш гострі відчуття в спільному проходженні і при виконанні цікавих квестів і місій.

Рік, що минає 2021 рік знову боляче вдарив по ігровій індустрії, змусивши багатьох розробників відкласти релізи або зовсім їх скасувати. Але не варто впадати у відчай, впевнений, разом ми знайдемо яскраві перлини року, що минає! а заодно згадаємо тенденції минулих 12 місяців у світі ігор. Які жанри ви віддасте перевагу за підсумками року-мейнстрім соціальної дедукції, спільні прогулянки по підземеллях або знову нагадали про себе зомбі-шутери? голосуємо за найкращі ігри 2021 року зі спільним проходженням і кооперативними місіями.

Традиційно у вашому розпорядженні три голоси. Знайдіть серед списку ваші улюблені ігри з кооперативом і вшануйте їх своєю відміткою. Давайте домовимося не враховувати в своїй думці поодинокі і змагальні режими. Голосування за кращий мультипллер буде окремо.

Наведіть на назву, якщо хочете трохи освіжити пам’ять спливаючим віконцем, або клікніть по ньому для переходу до повного опису.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here