Композитор silent hill розповів про підхід до створення музики для slitterhead

0
26

Незалежна японська студія bokeh опублікувала на своєму youtube-каналі новий ролик, присвячений одному з ключових членів команди майбутнього пригодницького екшену з елементами хоррору slitterhead.

Джерело зображення: bokeh game studio

Оприлюднений ролик триває 11 з половиною хвилин і присвячений композитору slitterhead — акірі ямаоке (akira yamaoka). Музикант прославився свого часу завдяки саундтрекам, написаним ним для ігор серії silent hill.

Повідомляється, що slitterhead — перший проект після оригінальної silent hill (1999), над яким ямаоке і режисерові культового хоррора кейітіро тояме (keiichiro toyama) вдалося попрацювати разом.

Ямаока зізнався, що саме тояма свого часу підштовхнув його до використання в саундтреку silent hill чогось нехарактерного для хоррора-так в головній темі серії з’явилася пронизлива мандоліна.

За словами ямаокі, на початку роботи над саундтреком slitterhead йому вдалося створити кілька композицій, ідеально вписуються в антураж гри, однак, як і у випадку з початковою версією теми silent hill, вони виявилися нудними.

» як і в більшості випадків, замість ідеального поєднання ми шукаємо свого роду невідповідність, яка робить [твір] більш оригінальним і привабливим», — охарактеризував свій музичний стиль ямаока.

Реліз slitterhead очікується не раніше 2023 року на пк і»максимально можливій кількості консолей». У недавньому інтерв’ю ign тояма розповів, чого чекати від гри в плані контенту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here