Стример влаштував благодійний івент — у відповідь люди рознесли половину парку і зробили погром біля його будинку

0
25

Стример і колишній гравець в dota 2 хесус андрес лухан карріон, відомий як sideral, хотів провести благодійну подію, але тепер йому доводиться ховатися від розлюченого натовпу. Люди захопили його будинок і влаштували масові заворушення в місцевому парку. Люди зробили погром

Sideral розповів, що коли вони збиралися роздавати дітям шоколад в місцевому парку, солодощі та іграшки на честь різдва, то з’явилися суб’єкти, які викликали заворушення і поліції довелося втрутитися. За його словами, деяких обурив формат проведення заходу, тому що солодощі безкоштовно роздавали тільки дітям. Однак самих організаторів безладу не знайдено, і стример сподівається, що агенти займуться розслідуванням справи.

Хесус андрес лухан карріон:

дуже гірко розповідати правду про те, що сталося. На жаль, ми хотіли зробити свято для дітей, а також для людей, які хотіли повеселитися, проте були погані люди, які, на жаль, зіпсували цей захід.

Крім того, він зазначив, що після розчарування «чоколатадою» (так називався івент, що проводиться стримером) десятки людей прийшли в його будинок і підривали піротехнічні пристрої в присутності його родичів, після чого він вирішив сховатися в іншому будинку і попросив своїх знайомих триматися подалі від нього.

Sideral:

я не хочу повертатися додому, так як мама мені прислала фото, на якому зображені сотні людей біля нашого будинку.

Хесус карріон-колишній перуанський професійний гравець в dota 2. Після виходу на пенсію через те, що в той час перуанські команди не були добре організовані, а зарплата була дуже маленькою, сідерал вирішив присвятити себе світу стрімінга, де він став добре відомий. Він почав на twitch, а тепер веде стріми на facebook.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here