Hibagon mobile data-мобільна сгд у форм-факторі валізи

0
26

Компанія rnt rausch анонсувала мобільне мережеве сховище даних hibagon mobile data, виконане у вигляді валізи з ручкою. Пристрій допоможе у фізичному перенесенні великих обсягів даних між різними офісами, хмарними майданчиками і пр.

Рішення має габарити 435х415х330 мм і важить приблизно 17 кг.допускається установка восьми lff-накопичувачів і організація raid-масивів. Сховище використовує файлову систему open zfs. Для дротового підключення до мережі є два оптичних порти sfp + і два роз’єми rj45: і в тому, і в іншому випадку забезпечується пропускна здатність до 10 гбіт/с.також є кілька usb-портів.

Джерело зображень: rnt rausch

Пропонуються модифікації hibagon mobile data, обладнані жорсткими дисками місткістю 4, 8, 12, 16 і 20 тбайт. Максимальна корисна ємність досягає 140 тбайт. Сгд підтримує файловий (nfs, smb, afp), об’єктний (s3, cloudsync) і блоковий (iscsi, cinder, vaai) доступу, а також підтримку ftp. Передбачається, що новинка допоможе в перенесенні великих обсягів даних у віддалені місця, а також в резервному копіюванні в разі надзвичайних ситуацій.

Діапазон робочих температур сгд простягається від +5 до + 40 °c, а зберігання і транспортування можливі при температурах від -40 до +60 °c. Виробник декларує відповідність стандарту ip45, а також захист від ударів. Заявлене енергоспоживання-близько 200 вт. Живиться система від мережі змінного струму 110-240 в.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here