Minecraft з майбутнього: ентузіаст показав, як може виглядати гра з реалістичною водою

0
29

Реліз гри minecraft відбувся ще в листопаді 2011 року, правда, незважаючи на це, вона продовжує залишитися однією з найпопулярніших. У цій відеоігри є чимало шанувальників, які постійно придумують щось цікаве, а також беруться за різноманітні нестандартні проекти.

Наприклад, саме такою оригінальною роботою поділився і користувач платформи reddit з нікнеймом blockifyyt. Варто додати, що його запис дуже сподобалася шанувальникам minecraft, а також потрапила в топ найпопулярніших в розділі цієї відеоігри. В цілому вона вже зібрала понад 12 тисяч лайків і чимало позитивних відгуків.

Відео на reddit

Головний герой вирішив показати, як могла б виглядати ця відеогра з реалістичною водою. Зрозуміло, що в грі повноцінно реалізувати щось подібне навряд чи зараз можна, а тому головний герой скористався допомогою сторонніх програм. За основу він взяв запис ігрового процесу, а потім попрацював над ним у blender.

У користувача blockifyyt вийшло досить коротке відео, правда, на його створення він витратив майже 30 годин. На записі можна побачити, як вода швидко заповнює невелику печеру, відбивається від стін і підлоги, а також навіть змиває головного героя. Напевно, таку реалістичну фізику води можна побачити тільки в найдорожчих сучасних відеоіграх.

Наостанок відзначимо, що користувачі мережі жартома назвали його роботу minecraft з майбутнього. Правда, вони також додають, що їх ігрові системи навряд чи готові до такої поліпшеної версії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here