Співробітники apple оголосили страйк і просять не купувати продукцію компанії на різдво

0
33

Незважаючи на військові дії, які влаштували співробітники activision blizzard в 2021 році, боббі котик примудрився всидіти на своєму місці. На жаль, чекати високий заробітної плати йому не доводиться, адже замість 200 мільйонів, які беззмінний керівник студії отримав в 2020, на його рахунок кожен місяць буде переводитися скромна сума в 5208 доларів, що в 3200 разів менше колишніх гонорарів. Варто відзначити, що боб з великими труднощами вистояв, адже сьогодні практика скасування і розбушувалися бійці за толерантність готові були зруйнувати студію заради якихось свобод, які в реальності такими не є. Ми зараз не буде наводити статистику по американським і європейським сім’ям, коли виховані в нетрадиційних відносинах діти в переважній більшості випадків приймають орієнтацію своїх батьків. Все це ви знайдете самі, а ми продовжимо.

Робота-це нудно. Саме так вирішили співробітники apple, які влаштували масштабний страйк. В першу чергу переходите на сайт appletoo. Це творіння принижених і ображених працівників яблучного гіганта. Там можна знайти несамовиті історії. Наприклад, на якогось тугодума накричав головний менеджер, поганенько з відділу по зв’язках посміхнувся керівник офісу. Білий чоловік виявляв токсичність, надаючи знаки уваги дівчині, а чорна жінка виявилася незадоволена тим, що її позбавили підвищення незважаючи на те, що вона цілих 9 місяців працювала в чаті. Мало того, посаду в підсумку віддали білій жінці. Всього представлено близько 200 історій в 54 дайджестах. Якщо вас турбує дана тема, обов’язково підтримайте ледарів і невдах з apple.

Взагалі здається дивним, що борці за права меншин примудрилися знайти порушення в компанії, яку очолює відкритий гей, а процентне співвідношення жінок набагато більше, ніж в середньому по країні в технологічній сфері. Точна кількість страйкуючих співробітників не вказується, але вимоги вже представлені. По-перше, вони не хочуть працювати 24 грудня, адже в цей день хочеться ходити по магазинах з сім’ями. Виходить, що співробітники магазинів будуть обслуговувати ледарів з apple, які вимагають дотримання своїх прав. Звучить дивно.

Крім того, є вимоги до збільшення лікарняних допомог і поліпшення умов праці. Останнє не зовсім ясно звучить, адже чимала частина співробітників яблучної компанії знаходиться на удаленке. Може вони хочуть, щоб їм особисто тім кук приносив додому печеньки з гарячим шоколадом? є вимоги і про оплату психологічних консультацій. Нібито деякі співробітники apple знаходяться в такому токсичному середовищі, що їм потрібна допомога психолога. Хто в такому випадку все повинен оплачувати? звичайно, компанія, яка набрала в штат білих чоловіків, заважають реалізовуватися всім іншим верствам американського населення.

Але є і зовсім вже абсурдні вимоги. Наприклад, деякі страйкуючі просять покупців не купувати техніку apple на різдвяні та новорічні свята. Будемо сподіватися, що тім кук не здригнеться, як слід покаравши найбільш активних диверсантів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here