Google оскаржила рішення суду за позовом «царьград тв «

0
22

Компанія google подала касаційну скаргу на рішення суду за позовом» царьград тв» і попросила суд на час її розгляду призупинити нарахування неустойки. Про це пише видання forbes з посиланням на відповідне клопотання американської компанії.

Джерело зображення: photo mix / pixabay

На думку google, судові рішення прийняті відносно неналежного відповідача в особі російської it-компанії тов «гугл», яка «в принципі не займається адмініструванням сервісів google». При цьому рішення суду про розблокування youtube-каналу «царьград тв» повністю виконано. На думку google, позивач вважає, що рішення не виконано, оскільки він його невірно тлумачить.

У google також зазначили, що розмір присудженої неустойки є безпрецедентним для російської судової практики. У компанії підрахували, що за рік і два місяці неустойка перевищить сукупний обсяг російської грошової маси, а за півтора року — обсяг всього світового багатства. У заяві наголошується, що обсяг неустойки за два місяці (понад 134 млн рублів) майже в чотири рази перевищує середньорічну виручку позивача (36 млн рублів). При цьому наголошується, що на фінансові показники діяльності позивача «блокування аккаунта ніяк не вплинуло».

В цей же час «царгород тв» стверджує, що google все ще не виконала рішення суду: доступ до каналу розблоковано частково, а значна частина опублікованого раніше контенту була видалена. Також наголошується, що у телеканалу немає можливості завантажувати нові ролики і підключити монетизацію. Про це сказано в листі генерального директора «царьград медіа» геннадія вагабова, яке було направлено в google 24 грудня. «видимість доступності tsargradtv виглядає як насмішка над правами нао «царьград тв» і російським правосуддям», — пише вагабов.

Нагадаємо, youtube-канал «царьград тв» був заблокований в липні 2020 року через санкції сша щодо власника каналу костянтина малофєєва. У відповідь на це телеканал подав позови проти трьох юридичних осіб, які входять до групи google. Суд визнав блокування незаконним і зажадав забезпечити доступ користувачів до каналу.

Крім того, суд визнав недійсною відмову від надання договору-рахунку на надання рекламного сервісу google ad manager small business. На виконання вимог google було дано п’ять днів, а за кожен день прострочення нараховується неустойка в розмірі 100 тис.рублів. Причому кожного наступного тижня розмір неустойки збільшується вдвічі. Раніше цього місяця апеляційний суд скоригував розмір штрафу. За дев’ять місяців з моменту вступу в силу судового акта він не може перевищувати 1 млрд рублів, але по закінченню цього терміну дане обмеження буде знято.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here