Камера samsung 200 мп з’явиться в galaxy s23 і буде поліпшуватися надалі

0
23

Цього року компанія samsung представила сенсор для камер смартфонів з роздільною здатністю 200 мп. Поки в доступних у продажу пристроях цей сенсор не з’являвся. Хотілося вірити, що він буде використовуватися в виходить в лютому флагмані galaxy s22 ultra, але там буде третина покоління сенсора 108 мп.

Phonearena з посиланням на інсайдера ice universe повідомляє, що samsung буде готова почати масштабне поширення нового сенсора isocell до часу випуску лінійки смартфонів galaxy s23. Потім протягом декількох покоління мобільних пристроїв сенсор буде поліпшуватися при збереженні числа мегапікселів незмінним.

Дозвіл в 200 мп є максимально підтримуваним процесорами snapdragon 888 і snapdragon 8 gen 1. Об’єднання пікселів призведе до значного збільшення їх розміру. Це дозволить усунути проблеми великих сенсорів з невеликими пікселями.

Не виключено, що samsung не стане першим виробником смартфонів з такою камерою. Камери 108 мп з’явилися в першу чергу в апаратах xiaomi і китайські виробники в плані інновацій часто випереджають своїх конкурентів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here