Xiaomi випустила газовий водонагрівач для розумного будинку

0
24

Асортимент побутової техніки xiaomi поповнився новим пристроєм під назвою mijia zero s1 18l. Особливостями водонагрівача стали висока продуктивність, легкий монтаж і можливість дистанційної настройки при інтеграції в фірмову екосистему розумного будинку.

Новинка дозволяє регулювати температуру води з точністю до 0,5 °с.підтримуються чотири готових режиму нагріву: для дорослих (43 °с), для прання (41 °с), для дітей (39 °с) і для використання на кухні. Пристрій обладнаний вбудованим насосом-за запевненням виробника, його потужності достатньо для подачі гарячої води на висоту третього поверху.

Розумний газовий водонагрівач mijia s1 простий в установці і не вимагає заміни існуючої системи водопроводу. Для економії газу прилад можна перевести в» сплячий » режим, підтримуючи температуру води в накопичувальному баку на позначці в 35 °с.при інтенсивному розборі він швидко нагріє її до потрібного значення.

Як і багато пристроїв сімейства mijia, водонагрівач zero s1 18l підтримує управління зі смартфона, а також різні сценарії в складі екосистеми розумного будинку. Вартість новинки в китаї становить $377.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here