Home Онлайн-сервіси 5+: безкоштовні сервіси для створення своїх інтерактивних карт

5+: безкоштовні сервіси для створення своїх інтерактивних карт

0
1183

Shares

Свіжий огляд п’яти безкоштовних сервісів для створення своїх інтерактивних карт: Friendster, API Яндекс.Карти, QuickMaps, ZeeMaps, TripGeo Direction Map

1. Friendster

Friendster — це відмінний приклад онлайн-сервісу, який допомагає мандрівникам планувати свої поїздки, створювати карти місць, які вони відвідували або планують відвідати, розробляти свої унікальні маршрути. Можна вести блог своїх подорожей, додавати фотографії на маршруті і багато іншого.

2. API Яндекс.Карти

API Яндекс.Карт — це безкоштовний інструментарій, що дозволяє вбудовувати карти Яндекса на ваш сайт. З допомогою API Яндекс.Карт ви зможете управляти картами і їх вмістом, а також створювати різні програми — від простих інтерактивних схем проїзду до офісу до складних геоінформаційних сервісів.

3. QuickMaps

З сервісом QuickMaps користувачі можуть легко створювати карту місць, які вони планують відвідати, прокласти різні варіанти маршрутів, додавати різні деталі маршруту та ін. Після створення карти, користувачі можуть легко розмістити його на своїх сайтах або зберегти його, щоб вони могли взяти з собою в дорогу.

4. ZeeMaps

ZeeMaps — це простий і корисний онлайн-сервіс, який надає користувачам безліч корисних інструментів і настройок, щоб допомогти їм створювати інтерактивні карти, додати маркери з Google Spreadsheet, або CSV-файл і багато іншого. Після створення інтерактивної карти, її можна опублікувати на блогах, сайтах або просто зберегти у форматі JPG або PDF-форматі, щоб їх можна завантажити на різні портативні пристрої і комп’ютер.

5. TripGeo Direction Map

Використовуючи TripGeo Direction Map, користувачі можуть легко створювати карти і створювати свої маршрути з користуванням Google Map. Є можливість відображення Street View для будь-якої точки на маршруті, установки швидкість руху, інтервалу оновлення, масштабу і багато іншого. Після створення інтерактивної карти, її можна легко впровадити на сайт.

Автор: ТопОбзор за матариалам smashingapps.com, yandex.ru

При використанні матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова

Схоже

Share on Facebook Share
5
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
5
Total Shares
comments powered by HyperComments!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here