Battlefield mobile буде безкоштовною-з’явилося порівняння графіки з battlefield 3

0
100

Вчора о google play помітили сторінку battlefield mobile . Як виявилося, шутер вже готується до початку закритого тестування, про що повідомив ком’юніті-менеджер ea .

  • перші плейтести battlefield mobile стартують на android цієї осені в індонезії і на філіппінах. Поступово бета буде розгортатися в більшій кількості регіонів;
  • на тестування пускатимуть за попередньою реєстрацією через сторінку гри в google play, як тільки бета з’явиться у вашому регіоні. Кількість місць обмежена, тому взяти участь зможуть відразу не всі;
  • бета запропонує одну карту grand bazaar з battlefield 3 і класичний режим conquest. Додаткові відомості про весь доступний контент з’являться ближче до запуску.

Крім цього, розробники підтвердили, що релізна версія battlefield mobile буде поширюватися по умовно-безкоштовної моделі з системою бойових перепусток. За реальну валюту гравці зможуть купувати тільки косметичні речі, що не впливають на геймплей.

Запуск battlefield mobile запланований на 2022 рік для ios і android . Гра створюється спеціально для мобільних пристроїв і не отримає підтримку кроссплея з консольними або комп’ютерними версіями інших частин battlefield. За розробку відповідає внутрішня студія industrial toys на чолі з алексом серопяном, колишнім співзасновником bungie. Команда dice надає підтримку.

Згідно з першими подробицями, проект буде включати в себе деякі карти зі старих частин серії, наприклад, grand bazaar з battlefield 3 . У мережі вже з’явилося відео, яке порівнює локацію на прикладі двох ігор.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here