Чи потрібно купувати чохол для airpods 3 та інших моделей

0
20

Світ вже давно поділився на тих, хто користується чохлами і захисними плівками, і тих, хто впевнений, що з ними відчуття не ті. Переконати один одного представники цих таборів не можуть. А значить, нам залишається обмінюватися думками і доводити свою позицію, наводячи хоч якісь аргументи. Особисто я ставлюся до рідкісного числа людей, які вважають за краще користуватися пристроями без чохлів, але час від часу люблять поміняти тактильні відчуття, і ні-ні, так натягнутий чохол на свій iphone. До чохлів для airpods я ставився більш негативно, але останнім часом зрозумів причину, по якій ними треба користуватися. Тим більше, що дуже вдало до нас в редакцію завезли кілька нових чохлів від бренду, який вам добре знайомий.

Ubear випускає дійсно якісні аксесуари.

Аксесуари ubear

Чохли, про які піде мова, випускаються під брендом ubear. Ми вже не раз розповідали про його аксесуари для iphone, airpods і навіть airtag. Модельний ряд бренду постійно збільшується, і з’являються не тільки нові моделі, але і нові кольори.

Не так давно apple випустила нове покоління своїх навушників — airpods 3. В окремій статті я ділився досвідом їх використання, а зараз саме час поговорити про оновлену лінійку чохлів, які випустили для цих навушників. І причини їх купити дійсно є.

У чохла, як і у його відсутності, є свої плюси.

Важливо відзначити, що навушники отримали хорошу коробку. У ubear завжди все було добре з упаковкою, що говорить про серйозне ставлення до свого продукту. Цього разу нас знову не підвели. Таку коробку, як я зазвичай кажу, і собі купити приємно, і подарувати не соромно.

Чи треба купувати чохол для airpods

В якості аргументу проти покупки чохлів для airpods можна привести те, що у них немає екрану і інших елементів, які можуть постраждати під час експлуатації. Але 8 причин купити чохол набагато більше . Наприклад, в чохлі відчуття захищеності дорого гаджета вище, а моделі ubear коштують в два рази дешевше конкурентів.

Фірмовий логотип на корпусі-це добре.

Наприклад, не так давно я зіткнувся з тим, що мої білосніжні airpods pro в один момент стали блідо-синіми . Сталося це через те, що я поклав їх в кишеню нових джинсів і з якоїсь причини вони пофарбувалися. Через деякий час наліт почав сходити, але все одно не до кінця. Судячи з усього, він залишиться назавжди.

Фішки airpods, про які ви точно не знали.

Так само чохли не будуть зайвими, якщо у вас вдома кілька таких навушників . Не так давно я зіткнувся з тим, що ти підходиш до тумбочки біля вхідних дверей, береш ключі, тягнешся до навушників і не знаєш, які взяти. Це дійсно проблема, коли в сім’ї двоє однакових airpods. Раніше я здогадувався про те, що з такими труднощами можна зіткнутися, але сам жодного разу не опинявся в подібних ситуаціях.

Коли в будинку кілька airpods, тільки за кольором можна визначити, кому вони належать.

І ось тепер в будинку все airpods розмістилися в своїх чохлах. Навіть airpods pro, якими я поки не користуюся, щоб перейнятися третім поколінням, упаковані у відповідну модель ubear. І всі вони спеціально обрані різного кольору .

Чим хороші чохли ubear

Головна перевага оригінальних чохлів ubear в тому, що вони дуже приємні на дотик. Вони мають soft-touch покриття , але при цьому воно в міру слизьке. В інших моделях мене часто сильно дратувало те, що їх не можна нормально в один рух покласти в кишеню і так само легко звідти витягнути, не потягнувши за собою підкладку. А завдяки відсутності перемички між двома частинами чохла, він стає ще більш компактним, обтічним і ні за що не чіпляється.

Нові чохли зроблені більш гладкими, щоб збирати менше пилу в кишенях, ніж звичайні силіконові аналоги

Всі нові чохли складаються з двох частин, хоча для «фанатів жанру» в модельному ряду бренду є і моделі з перемичкою між верхньою і нижньою частиною. В обох випадках розмір корпусу якщо і збільшується, то дуже незначно, а значить, користуватися такими аксесуарами комфортно.

Нове покоління чохлів для airpods не просто так називається touch pro. Вони отримали більш товстий корпус (1,5 мм), ніж звичайні touch (0,8 мм). При цьому, вони тепер зроблені з полікарбонату. Тобто, вони захищають не тільки від подряпин, але і від досить сильних ударів.

Як чохол сидить на airpods

На кейсі airpods всі чохли сидять дуже щільно . Це можливо завдяки протиковзкому внутрішньому покриттю. Для того, щоб вони ідеально повторювали всі конструктивні елементи, треба один раз на самому початку розправити їх перед першим використанням, і далі чохол навіть не подумає куди-небудь зміщуватися — перевірено двотижневим досвідом використання.

Чохол сидить на навушниках ідеально, правда, треба буде на початку використання витратити 15-20 секунд, щоб вирівняти його на корпусі.

Чи можна заряджати навушники в чохлі

Конструкція чохла ніяк не перешкоджає зарядці навушників. Виріз для проводу досить великий і дозволить вибирати навіть сторонні аксесуари, а товщина не так велика, щоб перешкоджати бездротовій зарядці. Є навіть спеціальне місце у чохла, де пластик трохи тонший, щоб чітко було видно індикатор зарядки. Додам тільки, що до magsafe нові airpods 3 магнітитися не будуть. Малоймовірно, що для когось це головна функція новинки, але це варто мати на увазі.

На вибір як завжди пропонується велика кількість кольорів для всіх моделей.

Покупка чохла для airpods вже перестала бути чимось незвичайним. Раніше ми мали тільки дешеві китайські вироби, які не відрізнялися високою якістю, але тепер отримали кілька повноцінних фірмових варіантів від різних брендів. Рішення ubear вже не раз доводили, що можуть вважатися чудовою альтернативою оригінальним аксесуарам від apple. Купертіновци не випускають чохли для airpods, але якби вони були, не сумніваюся, що вони вийшли б приблизно такими, як у ubear, але тільки коштували б рази в два дорожче.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here