Чутки: на playstation showcase покажуть нову god of war і зроблять кілька гучних анонсів

0
108

Вчора sony interactive entertainment анонсувала захід playstation showcase 2021. На ньому покажуть ігри від внутрішніх студій японської компанії та її партнерів. Які саме проекти представлять глядачам, не уточнювалося, проте інформацією з цього приводу вже поділилися інсайдери.

Джерело зображення: sony

Спочатку ведучий подкасту xboxera нік бейкер (nick baker), більш відомий під псевдонімом shpeshal nick, опублікував в особистому мікроблозі скріншот листування зі своїм джерелом. Він запитав, чи покажуть на playstation showcase 2021 наступну частину god of war, і отримав ствердну відповідь. Раніше інформатор вже ділився достовірними даними, які стосуються sony — наприклад, він розповів про роздачу ремейка final fantasy vii в playstation plus до офіційного анонса.

Джерело зображення: gamerevolution

Не залишився осторонь і редактор порталу vgc енді робінсон (andy robinson), який теж регулярно ділиться інсайдерськими подробицями. Репортер написав в особистому мікроблозі:»мені сказали, що на цьому [заході] будуть кілька супер-анонсів». До повідомлення він прикріпив посилання на оголошення про проведення презентації sony.

Нагадаємо: playstation showcase 2021 пройде 9 вересня, початок о 23:00 за московським часом. Трансляція триватиме приблизно сорок хвилин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here