Dyson, можливо, готує роботів-прибиральників, здатних переміщатися по сходах і відкривати ящики

0
140

Агентство bloomberg з посиланням на власні джерела повідомило, що компанія dyson розробляє роботів-прибиральників, здатних переміщатися по сходах і відкривати ящики. Про це також свідчать нещодавно зареєстровані патенти.

Джерело: ipo.gov.uk

Робототехнічний підрозділ dyson, відповідальний за випущений раніше робот-пилосос dyson 360 eye, зараз займається створенням автономної машини нового покоління, здатної взаємодіяти з різними предметами в будинку. Про це на умовах анонімності повідомило джерело агентства bloomberg.

Минулого тижня у великобританії було зареєстровано кілька патентів, в яких описуються роботи-прибиральники. Один з них має можливість підніматися по сходах і проводити прибирання на щаблях. В іншому йдеться про маніпуляторах, здатних тримати чашки і одночасно відкривати ящики на меблях.

Джерело: ipo.gov.uk

Виробник побутової техніки часто працює над проектами, результати яких не перетворюються в продукти, готові до виходу на ринок. Серед нещодавно зареєстрованих патентів числяться проект зубної щітки, вбудованого в навушники очищувача повітря, а також приладу, призначеного для догляду за шкірою.

Dyson поки відмовилася підтвердити або спростувати роботу над даними проектами. «ми реєструємо багато патентів. Однак ніколи не даємо коментарів щодо технологій, які будуть або не будуть представлені в майбутньому», — заявив представник компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here