«форсаж 10 « може отримати дурну назву

0
104

Зовсім недавно особа франшизи » форсаж » він дизель натякнув на можливу назву майбутньої десятої частини – і якщо воно виявиться правдивим, то ідеально продовжить тенденцію серії щодо дурних назв.

Цього року « форсаж » повернувся на екрани з виходом дев’ятою частиною, яка вже принесла студії universal понад 700 мільйонів доларів у прокаті по всьому світу, незважаючи на пандемію коронавірусу. І вона стала заключною перед фіналом, який складається з двох фільмів.

Мало хто знає, але історія незрозумілих назв проектів саги майже така ж стара, як і сама серія. Якщо перший фільм швидко став класикою, то після нього почалося щось незвичайне: кумедний » подвійний форсаж », спін-офф у вигляді « токійського дріфту » і м’яка перезавантаження у вигляді четвертої частини, а більше неї франшиза все більше і більше перетворювалася в бойовик, де геть були відсутні закони фізики і гравітації. Деякі з назв, до слова, дуже добре описували те, що відбувається, але далеко не всі; єдине, що їх об’єднує-непослідовність і неймовірно згадка двох ключових слів (fast і furious ) з назви франшизи.

До слова про назви – нещодавно він дизель опублікував незвичайний пост в соціальних мережах, показавши, як виглядає зачіска його сина після стрижки. У нього на голові було поголено «fx«, і сам актор поділився своїм хвилюванням з приводу десятого фільму і роз’яснив значення числа 10, яке він назвав»божественним».

Шанувальники мережі відразу ж припустили, що офіційна назва » форсажу 10 » – fx форсаж: ікс «). Якщо це виявиться правдою, що здається досить ймовірним, це буде чергове дурне назва для франшизи, але в той же час – прекрасна назва для передостанньої частини основного серіалу.

Якщо » форсаж 10 » в кінцевому підсумку буде називатися fx , не факт, що це буде повна назва фільму. Звичайно, незважаючи на те, що він дизель говорить про те, що 10 – це завершення циклу, нас також чекає « форсаж 11 » – дійсно останній фільм саги, незважаючи на менш кругле число.

переглянути цю публікацію в instagram

Публікація від vin diesel (@vindiesel)

Назва здається трохи дивною з причини, що терміном fx позначають — спецефекти (special effects) в кіно і звукозапису. А ще таку назву має кабельний телеканал, який тепер належить disney.

У будь-якому випадку, чи буде « форсаж 10 » називатися fx або якось інакше, стрічка безумовно повинна стати неймовірним видовищем. Її реліз в даний час намічений на квітень 2023 року, а зйомки почнуться в січні наступного року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here