Геймер в прямому ефірі зі сцени шоу beat the star зажадав випустити gta vi

0
109

Grand theft auto v з’явилася в далекому 2013 році і стала ексклюзивом для приставок playstation 3 і xbox 360. Вже через рік вона була портована на консолі наступного покоління і тільки в 2015 року заглянула на вогник на персональні комп’ютери. У 2022 році всіх фанатів чекає велике оновлення. Можливо, роки три тому ми б припустили, що це буде продовження серії, ось тільки чергове покоління ігрових приставок отримає поліпшену gta v. Ситуація викликає питання і відверте здивування у звичайних геймерів, але насправді все дуже просто, адже версія gta online приносить розробникам величезні гроші, які в рази перевищують прибуток більшості великих проектів, випущених на ринок в 2021 році. У цих умовах боси rockstar games задаються простим, але дуже логічним питанням: «навіщо робити нову гру, якщо стара приносить таку купу грошей?».

Оскільки достовірних даних про gta vi немає, у багатьох фанатів вже здають нерви. Нещодавно під час запису ігрового шоу «beat the star» трапився незвичайний казус. У якийсь момент на сцену вибіг глядач і зажадав сказати йому, де взагалі довгоочікувана gta vi. Чому вона так затримується, адже з моменту анонсу існуючої версії вже пройшло цілих 8 років. Варто відзначити, що шоу ведуть чоловік і жінка. Перший-старий геймер з гігантським стажем, а друга – спекотна німкеня в червоному з пишними формами. Судячи з усього, продюсери «beat the star» впевнені, що останнє має зацікавити геймерів, які неодмінно будуть дивитися шоу по телевізору.

Неясно, наскільки рейтинговим є шоу, але в залі глядачів достатньо. Одним словом, дама в червоному розгубилася і навіть злякалася появи дивного гостя на сцені, в той час як чоловік (елтон) тільки розвів руками, пояснивши, що він правда не знає, коли ж вийде gta vi і порадив звернутися до розробників. Очевидно, глядач хотів привернути увагу до цієї проблеми, попросивши елтона запитати на камеру про те, де gta vi. Ось тільки ведучий виявився тертим калачем. Він заявив, що його не дуже цікавить ця проблема, оскільки він навіть не пройшов gta v. Через кілька секунд фаната вивели зі сцени, а ведучі під оплески продовжили шоу.

Сьогодні існує така величезна кількість чуток по gta vi, що ми в даному матеріалі утримаємося від спроби їх перерахувати. Відзначимо, що поки офіційно немає ніяких підтверджень, що наступна гра серії взагалі розробляється. До речі, повідомляється, що «beat the star» йде в прямо ефірі, тому монтаж і склейка ніяк не можливі, а епізод відразу ж потрапив в пресу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here