Генератор клієнтів CallbackKILLER

0
1142

Shares

Генератор клієнтів — це модуль з інформацією про спецпропозиції або акції, яка проводиться на сайті. У спливаючому вікні є форма для вводу даних і таймер зворотного відліку до кінця акції.

Такий віджет гарантовано збільшує кількість заявок з сайту відразу після установки. Коли відвідувач заходить на сайт і бачить вікно генератора клієнтів, він може залишити свої дані: ім’я, номер телефону, електронну пошту і натиснути на кнопку «Хочу». Після цього менеджеру компанії приходить лист з контактними даними клієнта. Можна дзвонити клієнту і здійснювати продаж!

Плюси генератора клієнтів

Перш ніж випустити продукт на ринок, творці CallbackKILLER два роки відчували генератор клієнтів на своїх сайтах і отримували гарантований результат: 1,5-2 відсотка конверсії плюс додаткові 2-3 заявки.

Отже, генератор клієнтів допомагає:

  • збільшити конверсію і кількість заявок з сайту;
  • підвищити продажу за рахунок нових клієнтів;
  • підвищити лояльність вже існуючих клієнтів;
  • розпродати за допомогою знижок та акційних пропозицій товари або послуги;
  • створити базу даних телефонів та e-mail адрес для подальшої роботи.

Лайфхаки від CallbackKILLER

  • Генератор клієнтів можна і потрібно використовувати не тільки під час акцій – інакше ви втратите потенційних клієнтів. Завжди можна придумати привабливу пропозицію: знижку, подарунок, акцію і навіть не озвучувати подробиці. Це нічого не коштує, але стовідсотково дає додаткові заявки.
  • Бажано вказати, що акція обмежена або діє тільки сьогодні — це потрібно для того, щоб зацікавити клієнта і не дати йому піти з сайту. Практика показує, що оптимальний час – 2-3 години.
  • Як і всі віджети CallbackKILLER, генератор клієнтів підвищує конверсію і економить ваші гроші. Наприклад, якщо ви запустили рекламу в Яндекс. Директе і платите Яндексу 12 рублів за кожен перехід на сайт, 100 переходів буде коштувати 1200 рублів. Відповідно, при трьох відсотках конверсії кожна заявка буде коштувати 400 рублів. Якщо на сайті встановлений генератор клієнтів – він підвищує конверсію сайту в середньому на 1,5-2%. Таким чином, зі 100 переходів і з тими ж вкладеннями в рекламу компанія отримає вже не 3, а 5 звернень, і одна заявка буде коштувати не 400, а 200 рублів. Тільки на одному клієнті компанія заощадить 200 рублів, і чим більше кількість заявок на день – тим солідніше буде сума.

Тарифікація

У генератора клієнтів є два варіанти використання:

  • Оплата по факту – 12 рублів за кожну заявку.
  • Безлімітний тариф — 750 рублів в місяць.

Обмежень по функціональності між даними тарифами немає. Функціональність включає можливість редагування заголовка і тексту акції, налаштування сценаріїв показу, оповіщення на електронну пошту, звіти зі статистикою та оперативна техпідтримка по всім доступним каналам зв’язку. Додаткові послуги, які також входять в пакет: регулювання положення тексту і таймера закінчення акції, зміна кольору тексту і фону, інтеграція з Яндекс Метрикою, Google Analitycs, amoCRM, Бітрікс 24, MailChimp, GetResponse та іншими популярними сервісами.

Приклади використання генератора клієнтів

Модуль може використовуватися у будь-якій сфері виробництва і продажу товар і послуг, на які можна оголосити акцію.

Ось як використовують віджет клієнти CallbackKILLER:

генератор клиентов

Як встановити віджет на сайт

Крок 1. Зареєструватися на сайті http://cb-killer.ru/generator
Крок 2. Вставити невеликий код, код яндекс метрики на свій сайт.
Крок 3. Налаштувати генератор клієнтів у своєму особистому кабінеті.

Після безкоштовного тестового періоду, в який входять всі платні послуги, можна визначитися і вибрати відповідний тариф.


Огляд підготовлений спеціально для ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here