Глава кріптовалютной біржі bitconnect звинувачений в шахрайстві з біткоіни на $2 млрд

0
127

Міністерство юстиції сша повідомило на цьому тижні, що житель лос-анджелеса, колишній директор кріптовалютной платформи bitconnect гленн аркао (glenn arcaro) визнав себе винним в участі в змові з метою шахрайства з використанням електронних засобів зв’язку. Разом з конфіскацією коштів, отриманих злочинним шляхом, аркаро загрожує максимальне покарання у вигляді 20 років тюремного ув’язнення.

Cointribune.com

Аркаро вступив в змову з іншими особами, щоб використовувати інтерес інвесторів до криптовалюта, пропонуючи пропрієтарні монети bitconnect в обмін на біткоіни з гарантованим прибутком.

Аркаро також визнав, що він та інші особи домовилися ввести інвесторів в оману щодо програмного забезпечення bitconnect, яке нібито дозволяло генерувати значний гарантований прибуток за рахунок використання грошей інвесторів і волатильності криптовалюти, торгуючи на біржі.

«по правді кажучи, bitconnect використовувала схему понці з підручника, виплачуючи раннім інвесторам bitconnect гроші, отримані від пізніших інвесторів», — кажуть в прокуратурі.

Як директор, аркаро отримував частку від кожного надходження коштів. Від кожної угоди йому надходило 15 %, і в кінцевому підсумку він заробив більше $24 млн.всі ці гроші, згідно з судовими документами, аркаро повинен повернути інвесторам.

У червні комісія з цінних паперів і бірж (sec) сша пред’явила звинувачення п’яти передбачуваним учасникам пулу промоутерів bitconnect. Регулятор стверджує, що в 2017 і 2018 роках п’ять компаній просували і продавали цінні папери через програму кредитування bitconnect, яка обіцяла інвесторам прибутковість до 40 %.

Компанії bitconnect і її засновнику сатішу кумбхані (satish kumbhani) також пред’явлені звинувачення в шахрайстві. Міністерство юстиції сша повідомило, що інвестори в сша і за кордоном втратили більше $2 млрд в результаті діяльності bitconnect, яка вважається «найбільшим шахрайством з криптовалютою, з тих, за якими коли-небудь були пред’явлені кримінальні звинувачення».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here