Китайська влада закликає автовиробників більше уваги приділяти інформаційній безпеці

0
115

Влада кнр вже відзначилися в новинах з ініціативою щодо заборони державним службовцям використовувати електромобілі марки tesla на території секретних об’єктів. Вони побоюються, що вбудовані камери цих транспортних засобів можуть використовуватися американською стороною для збору важливої інформації. В цілому, як зазначає bloomberg, представники міністерства промисловості та інформаційних технологій закликали автовиробників більш відповідально підходити до забезпечення інформаційної безпеки.

Джерело зображення: bloomberg

Влада китаю не збирається в цьому питанні покладатися тільки на добру волю автовиробників, а тому прагне розробити якісь галузеві стандарти, що дозволяють оцінити ступінь захисту інформаційної інфраструктури на транспорті від несанкціонованого вторгнення.

Керівництво країни також не готове сліпо фінансувати всі проекти з виробництва електромобілів-до будівництва нових потужностей потрібно підходити розумно. Вже зараз з 846 автовиробників і їх партнерів, зареєстрованих в кнр, близько 300 залучені в створення електромобілів і гібридів. Влада китаю не збирається обмежуватися тільки заборонами і порадами – вони готові сприяти розвитку видобувної галузі країни, щоб та змогла забезпечувати необхідними для виробництва тягових акумуляторів мінералами зростаючі потреби автопромисловості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here