Кращі планувальники завдань для ios. Топ-3 додатки

0
96

Сьогодні всі буквально збожеволіли на продуктивності. Планування завдань на день, облік розкладу зустрічей і дзвінків — сучасна людина всіляко намагається розвантажити свою голову для нових ідей. Дійсно, варто тільки почати вести розпорядок дня, проводити облік всіх справ і завдань, як розумієш — жити стало значно простіше. Більше не потрібно згадувати, про що ти хотів написати дружині, або що необхідно обговорити з начальником. Всі справи враховані в додатку на смартфоні. Однак з цим приходить і відповідальність. Кожен раз, коли плани зриваються, рівень тривожності негайно підскакує, тому з додатками з нашої добірки слід бути акуратніше.

Кращі менеджери завдань на пристроях від компанії apple.

Я почав використовувати менеджер завдань близько року тому. У той час буквально кожен блогер на youtube говорив про грамотне планування часу і про успіх, який чекає кожного користувача, який приєднався до цього ком’юніті. Звернувшись до магазину додатків app store, я помітив, що більшість з усіх додатків платні. Я не проти заплатити за якісний софт, але тоді не було впевненості в тому, що це мені дійсно необхідно.

Хороший менеджер завдань від microsoft

Так мій вибір припав на додаток microsoft to do. Завжди, коли доводиться знайомитися з софтом з незнайомої категорії, набагато приємніше довіритися професіоналам. Зізнаюся, я не дуже люблю операційну систему windows і був щасливий повністю перейти на mac os, проте інші технологічні гіганти подібного роду додатків не мали.

Менеджер задач від компанії microsoft.

Пізніше я дізнався, що microsoft придбала wonderlist ще в 2017 році і почала працювати над великим проектом. Одним з головних переваг сервісу від компанії білла гейтса — крос-платформність програми. Неважливо, використовуєте ви iphone в зв’язці з windows ноутбуком або ipad з android смартфоном-все буде працювати. Крім того , є і веб-версія , яку можна запустити через браузер на пк.

У microsoft to do відмінно реалізована кроссплатформенность.

Додаток зустрічає нас порожнім листом, куди планується додавати цікавлять вас завдання. Зробити це можна за допомогою значка «+» в нижньому рядку програми. Також існує кілька підрозділів такі як важливе, мій день, заплановано. Завдання можна розбивати на підзадачі, утворюючи цілий проект або створювати списки.

Додати завдання в microsoft to do не складе труднощів.

Завантажити to do на iphone

Окремої уваги заслуговує інтеграція сервісів від microsoft. Зараз багато співробітників знаходяться на віддаленій роботі, і microsoft to do є відмінним рішенням для ведення проектів разом з колегами . Для цього необхідно натиснути на кнопку поділитися у верхньому кутку екрану і вказати в конкретному списку або проекті конкретних користувачів. Далі вашим колегам прийде лист на поштову скриньку, де вони зможуть отримати доступ до інформації. Сервіс від microsoft дуже ретельно працює над проектом загального доступу і інтегрується в багато організацій. До речі, якщо ви шукаєте безкоштовні аналоги microsoft office на mac, рекомендую звернутися до нашої статті.

Приємно порадував і віджет на iphone, яким я користуюся донині. Це дозволяє завжди » тримати руку на пульсі» і не забувати ні про одну важливу задачу. Так, to do завжди буде поруч.

В things 3 є за що заплатити

Стійко впевнений, яку б добірку менеджерів завдань ви не відкрили, в ній завжди буде це додаток. Справжній ідеал менеджера завдань, здатний впоратися буквально з усім, що ви йому довірите. Додаток має найвищий рейтинг в app store, а його функціональність не залишить байдужими навіть вимогливих користувачів. Ми вже писали про це додатку раніше. У цій статті мій колега павло дмитрієв детально розібрав всі функції і поділився своєю думкою. Рекомендую до прочитання.

Кращий менеджер завдань, який ви можете собі уявити.

Дизайн програми простий і інтуїтивно зрозумілий. Складно знайти рішення подібного роду від інших розробників. Додаток також зустрічає нас екраном з додаванням різного роду завдань. При цьому кожне завдання не навантажує вас величезною кількістю деталей, і все виглядає також просто, як список покупок на папері. У кожної із завдань є величезна кількість різних налаштувань: теги, чек-листи, дата початку і дата завершення, але ці поля акуратно розташовуються в правому нижньому кутку, поки в них не виникне необхідність.

Інтерфейс програми things 3 на iphone.

Завантажити things 3 на iphone

Всі завдання спочатку потрапляють в розділ вхідні, де зберігаються до тих пір, поки ви не вкажете для них додаткові параметри. Дуже часто трапляється так, що необхідно швидко щось записати, а вже потім розбиратися з деталями. У things це організовано на вищому рівні.

Крім завдань існує також розділ проекти, в який ви можете додавати кілька завдань відразу. Тут можна встановлювати дедлайни, гнучко працювати з конкретними підпунктами проектів і багато іншого. Існують ще більші розділи такі, як області. У них можна додавати кілька проектів і зручно працювати з кожним з них.

Додаток things 3 вкрай просте у використанні, і навіть якщо ви ніколи не стикалися з подібного роду софтом, труднощів з ним виникнути не повинно. Головними мінусами цієї розробки є відсутність кроссплатформенності (things 3 доступний тільки всередині екосистеми apple) і цінова політика розробників. Додаток для iphone обійдеться вам в 899 рублів, для ipad — 1790 рублів, а для mac ціна досягає позначки в 4690 рублів, підтримка apple watch теж на місці. Але не поспішайте закидати мене помідорами, щодня things 3 вибирає величезна кількість користувачів apple. Там дійсно є чому здивуватися.

Відмінний планувальник завдань todoist

Додаток todoist також відрізняється хорошим дизайном і простотою використання. За своєю функціональністю воно дуже нагадало мені microsoft to do. Додаток зустрічає порожнім екраном, куди пропонується додати завдання. Сама кнопка додавання знаходиться в правому нижньому кутку, так що todoist можна без проблем користуватися однією рукою.

Менеджер завдань todoist відмінно підійде для кожного користувача.

Не виходячи з завдання можна додати всі необхідні теги, вказати пріоритетність (спочатку 4 рівня терміновості) і позначити дедлайн. Всередині кожного завдання є можливість додавання нотаток, посилань або файлів. Всі завдання можна об’єднувати в проекти, в яких крім інших можливостей є підзадачі і коментарі.

Інтерфейс програми todoist.

Завантажити todoist на iphone

Всі програми, описані вище, гранично прості у своєму використанні, однак користувачеві, який ніколи не зустрічався з подібними проектами раніше, допомога просто необхідна. Багато скачують такий софт по чиєїсь рекомендації і слабо уявляють собі область застосування todoist. З цією метою розробники програми створили проект під назвою ласкаво просимо, в якому показали приклади якісно організованого робочого простору.

Якби я знав про це раніше, обов’язково б почав свій шлях з todoist. Після того, як ви прочитаєте рекомендації, прийде розуміння всіх можливостей менеджера завдань, які часто приховані всередині програми.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here