Марк цукерберг придбав ще майже 45 гектарів землі поруч зі своїм маєтком на острові кауаї

0
28

Співзасновник meta platforms (раніше відомої як facebook) марк цукерберг придбав майже 45 гектарів землі за значну суму в $ 17 млн, для розширення свого скандального маєтку площею площею понад 600 гектар на гавайському острові кауаї, повідомляє the guardian. Ці землі включають в себе водосховище ка локо-водойма, гребля якого прорвалася в 2006 році, скинувши 1,5 млн.кубометрів води і забравши життя семи осіб.

Реклама

Водосховище вважається об’єктом підвищеної небезпеки, тому цукерберг і його дружина мають намір виконати всі необхідні юридичні вимоги для його реконструкції. Представник сімейної пари бен лаболт повідомив business insider ,що» марк і прісцилла як і раніше живуть у своєму будинку на ранчо ко’оллау», і що вони»тісно співпрацюють з низкою громадських організацій, керуючи діючим ранчо, сприяючи збереженню навколишнього середовища, розвиваючи стійке сільське господарство і охороняючи дику природу, і сподіваються розширити свої зусилля за рахунок додаткового ділянки».

У 2016 році цукерберг побудував навколо своєї власності кам’яну стіну висотою близько двох метрів, яка перешкоджала вільному доступу до пляжу пілаа. Очевидно, що це не викликало схвалення у сусідів.

Задній хід

У 2017 році мільярдер подав судові позови проти сотень місцевих жителів гаваїв, відповідно до яких землевласників могли змусити продати з аукціону їх власність і змусити сплатити судові витрати позивача. Зрештою цукерберг відмовився від позову, заявивши, що він і його дружина хочуть «виправити це, поговорити зі спільнотою і знайти кращий підхід». В результаті переговорів ділянки землі були продані на аукціоні.

«це обличчя неоколоніалізму», — сказав у той час the guardian капуа спроат, професор права з гавайського університету. «навіть якщо примусовий продаж не може фізично переміщати людей, це останній цвях у труну відлучення нас від землі. Для нас, корінних гавайців, земля-це предки. Це бабуся і дідусь… Ви ж не продаєте свою бабусю».

Минулого місяця технологічний мільярдер втратив понад 6 мільярдів доларів лише за кілька годин після того, як всі сайти його технологічної імперії впали (включаючи facebook, instagram та whatsapp).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here