Home Без рубрики Мисливці за грозами сэйрая в genshin impact частина 3: де знайти замикаючий...

Мисливці за грозами сэйрая в genshin impact частина 3: де знайти замикаючий камінь? [проходження]

0
141

Послідовно виконання 3-ї частини завдання світу мисливці за грозами сэйрая в genshin impact. Місце розташування третього замикаючого каменю над піком амакумо.

Продовжуйте допомагати дослідникам сейрая позбавлятися від елекро-бар’єру, що накрив острів. Дістаньтеся до серця піку амакумо, щоб дізнатися всього його таємниці. Для цього необхідно продовжити проходження завдання світу мисливці за грозами сейрая в геншин імпакт. Детальна інструкція спростить дії з боку гравця. Досить слідувати їй, щоб запечатати черговий замикаючий камінь.

Як почати мисливці за грозами сейрая частина 3

Очевидно, що для отримання даного квесту необхідно виконати попередні етапи завдання світу мисливці за грозами сейрая:

  • частина 1;
  • частина 2.

При наявності активного завдання третьої частини вирушайте в зазначену точку карти і поговоріть з тейсуке.

Цілі

  • відправляйтеся до місця розташування замикаючого каменю.
  • поговоріть з тейсуке.
  • знайдіть замикаючий камінь.
  • торкніться паперових стрічок.
  • запечатайте замикаючий камінь.

Проходження мисливці за грозами сейра частина 3 в genshin impact

Нпс повідомить, що знайти сам замикаючий камінь буде досить складно. Мандрівникові доведеться самому вирішувати цю проблему. Повертайте стоять поруч фазові ворота до тих пір, поки вони не активуються. Полетіть на протилежну сторону цього порталу, щоб опинитися на висять в повітрі каменях.

Від повітряної платформи за допомогою електрогранумів можна летіти в різні боки. Досліджуйте всі напрямки, щоб в результаті опинитися у замикаючого каменю. Після цього на карті з’являться мітки стрічок, які потрібно активувати перш, ніж обертати частини каменю. Летіти на сусідні платформи також доведеться взаємодіючи з гілками громової сакури.

Дивлячись у бік потрібної мітки на карті, вибирайте стоїть в тому ж напрямку гілка, щоб з’явилися громові сфери провідні по потрібному шляху.

Після цього можна повернутися в центр і запечатати замикаючий камінь. Ярлики на ньому повинні розташовуватися наступним чином:

На цьому квест закінчується і стає доступна четверта частина завдання світу. У кат-сцені буде видно, що купол став зовсім маленьким. Під ним ховається арена маніфестації грому, але про це пізніше.

Нагороди

За проходження третьої частини мисливці за грозами сейрая в геншин імпакт гравець отримає:

  • 1200 досвіду пригод;
  • 40 каменів витоку;
  • 4 досвіду героя,

У проходженнях по genshin impact ви знайдете і інші частини завдання світу мисливці за грозами сейрая, а також багато інших квестів. Пишіть в коментарях, якщо відчуваєте труднощі з будь-яким завданням або випробуванням. Ми обов’язково надамо посильну допомогу у вирішенні проблеми.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here