Можливо, kowloon high-school chronicle вийде на playstation 4

0
112

Навесні 2021 року відбувся реліз перевидання kowloon high-schoolchronicle для портативної консолі nintendo switch, ознаменувавши перший реліз гри за межами азії. Це,на перший погляд, класичний данжен-кроулер з видом від першої особи, але придальшейнем дослідженні гра перетворюється в пригодницьку гру не менше, ніж залишається партійної rpg в дусі класичних might&magic . Просто в сучасному антуражі, спистолетами-кулеметами і штурмовими гвинтівками замість мечів, дакевларовыми бронежилетами замість лат.

Наш огляд гри за версією для nintendo switch з’явиться на етойнеделе, якраз підкреслити сьогоднішню новину — компанія pqube,ймовірно, хоче випустити kowloon high-school chronicle на консоліplaystation 4, про що свідчить реєстрація однойменної марки для цієї консолі. І не де-небудь на тайвані, як це зазвичай буває, а в європі.

Тому чекаємо швидкий анонс (і наш огляд, гра варта хоча б такої уваги!)

про гру :

Коро хабакі вступив в товариство мисливців за скарбами ісобірается шукати реліквії, що творять чудеса! нове завдання привелаего в токійську старшу школу каміесі, поруч з якою розташованотаінственное кладовище і руїни. Хабакі повинен об’єднатися співднокласниками і відкрити таємницю школи.

Співпрацюйте з оточуючими, щоб домогтися успіху. У вас естьдевять емоцій, за допомогою яких можна взаємодіяти співднокласниками в школі. Від ваших рішень залежать відносини. Деякі з них можуть приєднатися до вас в пошуках!познайомтеся з безліччю чарівних і цікавих героїв!

Дослідження підземель. Після настання темряви досліджуйте підземелля під школою і вступайте в покрокові rpg-битви! вирішуйте головоломки, міняйте пастки і боріться з жахливими супротивниками разом з однокласниками, щоб знайти скарби і розкрити таємницю руїн.

Відкрийте для себе класичну гру! гра kowloon high-schoolchronicle перероблена: тепер вона відрізняється якісною графікою, до того ж основний сюжет тепер озвучений. Не пропустітелегендарную гру!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here