Nitrophone-найбезпечніший android-смартфон у світі

0
107

Представлений найбезпечніший android-смартфон у світі під назвою nitrophone. Він заснований на pixel 4a і забезпечує повну конфіденційність і захист даних завдяки операційній системі grapheneos. Створив надійну оболонку розробник і фахівець у сфері кібербезпеки деніел мікей.

Nitrophone пропонує захист від шпигунського пз і вразливостей нульового дня. Grapheneos забезпечує високі вимоги до конфіденційності, а чіп безпеки titan m захищає пристрій і дані від складних фізичних атак. Також на апараті використовується рандомізація mac для кожного підключення, що запобігає відстеження сканерами wi-fi.

За замовчуванням в nitrophone не передбачена інтеграція з хмарою або сервісами google. При бажанні програми можуть бути встановлені з магазину, але як ізольовані додатки без особливих прав, оскільки не зуміють отримати доступ до imei, серійних номерів пристрою і sim-карт, а також ідентифікатору абонента і mac-адресою. Треба відзначити, що з цієї причини деякі додатки можуть працювати некоректно.

У nitrophone гарантований захист від вірусів: відкритий вихідний код забезпечує перевірку відсутності бекдорів, а віддалена атестація — апаратну перевірку справжності і цілісності програмного забезпечення. Також смартфон отримав функцію автоматичного вимкнення після неактивності протягом заданого періоду часу, а ще шифрування pin-коду і датчик відбитків пальців.

Аналогічно pixel 4a, nitrophone оснащений 5,81-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2340х1080 пікселів і вирізом під фронтальну камеру. Усередині пристрою восьмиядерний процесор snapdragon 730g, 6 гб оперативної і 128 гб накопичувальної пам’яті. Інші характеристики смартфона включають 3,5-мм аудіороз’єм, порт usb type-c, модулі wi-fi 802.11 a/b/g/n / ac, nfc і bluetooth.

Nitrophone вже надійшов у продаж за ціною $749.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here