Нові скріншоти і подробиці dragon quest x offline

0
23

Square enix випустила нову галерею скріншотів і подробиць майбутньої jrpg dragon quest x offline.

Скріншоти демонструють той факт, що кілька запрошених персонажів можуть якийсь час супроводжувати вас у вашому пригоді в якості тимчасових членів вашої групи.

У грі доступно більше 10 таких персонажів.

Можливо, найцікавішим елементом, який ми бачимо, є той факт, що square enix знайшла досить розумний спосіб утримувати гравців навіть після того, як вони пройшли гру, при цьому дотримуючись традицій серії dragon quest.

Після проходження drago quest x offline ви отримаєте спеціальний код заклинання відновлення (fukkatsu no jumon, пароль, який використовувався в найстаріших іграх dragon quest для збереження і завантаження в певні моменти історії).

При введенні в mmorpg dragon quest x online цей код підвищить рівень всіх завдань, включених в офлайн-версію jrpg, до 70 рівня, так що ви зможете продовжити з того місця, де зупинилися.

+ ще 6 картинок

Dragon quest x offline вийде в японії влітку 2022 року для ps5, ps4, nintendo switch і пк через steam.

Гра не була оголошена для заходу і не була включена в програму tokyo game show від square enix, що не є хорошим знаком з точки зору локалізації. Цілком імовірно, що, як і його онлайн-версія, dragon quest x offline залишиться тільки в японії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here