Оцінки фільму «дюна» нижче, ніж очікувалося-відгуки критиків

0
103

За два тижні до виходу в прокат «дюни» в мережі почали з’являтися огляди. Новий проект дені вільньова представили під час веніціанського кінофестивалю.

Як зазначили критики, фільм має приголомшливий візуал, цікавих всесвіт і героїв, величезний розмах, чудову режисуру і операторську роботу. Також похвали удостоївся саундтрек від ханса циммера. Багато хто порівняв стрічку з «володарем кілець» . Проте, історія може відлякати деяких глядачів, так як вона детально слід першоджерела, який явно не для всіх.

На момент публікації статті у стрічки 83% позитивних відгуків на агрегаторі рецензій rotten tomatoes. На metacritic у «дюни» в середньому 78/100.

Ознайомитися з витягами з рецензій можна нижче.

Emoire– 10/10

Захоплююча, вселяє благоговіння масштабна адаптація (половини) роману френка герберта, яка вразить шанувальників і захопить новачків своїми баченнями. Якщо друга частина не відбудеться, це буде карикатура.

Playlist– 8.3/10

Ті, хто вважає вільнева самовпевненим, позбавленим гумору і претензійним занудою, швидше за все , не змінять свою думку найближчим часом і після «дюни» , але це може бути їх втратою. Чи приймуть warner bros. Заклик зробити сиквел при слабких касових зборів, ще невідомо. Але зараз нас це не турбує; незважаючи на це, «дюна» , безсумнівно, вражає, заворожує і вражаюче величезна.

Ign– 7/10

«дюна » — чудовий, але недосконалий епос, технічне диво, яке витрачає занадто багато часу на підготовку до третього акту, який так і не настає.

Indiewire– 4.2/10

Зрештою, дені вільнев мав рацію: ваш телевізор не достатньо великий для масштабів його «дюни » , але це тільки тому, що ця безжизненна пряна опера розповідається в такому комічно великому масштабі, що екран будь-якого розміру буде щосили намагатися утримувати це.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here