Перекупники піднімають ціни на перші версії ps5 після скандалу з поганим охолодженням нової ревізії

0
145

Ситуація з доступністю консолі нового покоління від sony продовжує залишатися досить сумною: на прилавках магазинів приставку годі й шукати, а будь-які нові партії миттєво скуповуються скальперами і витікають на авито. Ще сильніше погіршують стан справ дії самої sony, яка нещодавно випустила нову ревізію playstation 5 1100b, навколо якої розгорівся скандал через погіршення системи охолодження.

В кінці серпня західний техноблогер остін еванс розібрав оновлену ps5 і виявив всередині став куди менший за розмірами радіатор, що позбувся мідної підкладки. У температурних тестах нова ревізія виявилася на 3-5°c гаряче своєї попередниці, а блогер зробив висновок, що найкращим варіантом для покупців стане пошук оригінальних моделей 1015b.

Саме ці слова популярного youtube-блогера стали приводом для численних спекулянтів на ebay накрутити ціни на моделі ps5 першої партії. У підсумку популярний сайт з продажу старих речей заполонили оголошення про продаж playstation з припискою» краща система охолодження «або» стартова модель » з вельми нескромними цінниками, а остіну евансу довелося випускати ще одне відео з виправданнями.

Втім, варто відзначити, що нова ревізія консолі має і свої плюси в особі меншої ваги, більшого акустичного комфорту (42,1 дб проти 43,5 дб) і можливості відкручувати гвинт для підставки руками без використання викрутки. До того ж в реальних умовах використання мало хто з геймерів помітить істотну різницю в 5°c, а трохи більше раніше дослідження фахівців з каналу gamersnexus показало, що найбільш гарячим елементом всієї системи все одно залишається оперативна пам’ять. Виходячи з цього можна сміливо констатувати, що переплачувати істотні суми за стару модель і збагачувати перекупників точно не варто.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here