Підсумки конкурсу ippon: хто виграв дбж innova g2

0
26

Підводимо підсумки опитування, яке проводилося в рамках спільної акції з відомим виробником джерел безперебійного живлення ippon. Взявши участь в опитуванні і підписавшись на групу ippon в facebook, учасники отримували шанс виграти просунутий і потужне джерело безперебійного живлення ippon innova g2.

Ippon innova g2-джерело безперебійного живлення on-line, тобто з подвійним перетворенням вхідної напруги. Ця модель призначена для захисту дорогого обладнання, чутливого до якості струму живлення: потужних робочих станцій, мережевого обладнання, серверів, систем nas, лабораторних приладів.

Джерело зображення: ippon

Модель innova g2 оснащена необслуговуваним герметичним свинцево-кислотним акумулятором. При відключенні електрики в мережі він використовується як резервне джерело живлення, тому підключені пристрої протягом деякого часу продовжать працювати, і у вас буде можливість вимкнути їх в штатному режимі і зберегти важливу інформацію.

Настав час назвати переможця, який отримає цей приз. Ним став олександр малянов ([email protected]…) . Вітаємо олександра і просимо надіслати поштову адресу з індексом і телефон для зв’язку на адресу редакції-приз будуть відправлені поштою. Нагадуємо, приз може бути відправлений тільки на адресу в рф. Ще раз дякуємо всім учасникам за проявлений інтерес і запрошуємо до участі в наших наступних опитуваннях і конкурсах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here