Samsung мотивують побудувати фабрику чіпів в техасі величезними податковими пільгами

0
99

Прийнято вважати, що після звільнення з в’язниці віце-президента samsung electronics лі дже єна (lee jae-yong) корейський гігант буде швидше приймати рішення, пов’язані з великими інвестиціями, і зацікавлені сторони це використовують. Нове підприємство в сша може розташуватися в одному з трьох американських штатів. У техасі на статус будівельного майданчика samsung претендують міста остін і тейлор, останній готовий надати більше місця і податкові пільги.

Джерело зображення: reuters

В околицях остіна у samsung electronics вже є підприємство з контрактного виробництва напівпровідникових компонентів, тому було б логічно нове підприємство розмістити в безпосередній близькості. Компанія навіть купила сусідню ділянку землі, але не виключено, що використаний він буде для розширення існуючого підприємства, а не будівництва нового.

Як зазначає reuters, влада міста тейлор в окрузі вільямсон готові залучити samsung довготривалими податковими пільгами, якщо компанія обере відповідний майданчик для будівництва нового підприємства, оцінюваного в $17 млрд. Влади тейлора пропонують звільнення від податку на власність, розмір пільги становитиме 92,5 % ставки протягом перших десяти років, 90 % протягом другого десятиліття і 85 % протягом третього. Влада також готова компенсувати samsung витрати на узгодження проекту.

Тейлор розташований в 40 кілометрах від остіна, пропонована майданчик має площу 4,81 км2. Це майже в п’ять разів більше, ніж сусідній з наявним підприємством в остіні ділянку. Якщо samsung зважиться побудувати в тейлорі підприємство, то роботи на майданчику почнуться в першому кварталі наступного року, а видавати продукцію воно почне до кінця 2024 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here