Слух: ремастер культової alan wake вийде вже в жовтні

0
92

Ще кілька років тому здавалося, що remedy entertainment трохи відстала від життя і індустрії — після дилогії max payne жоден з її наступних релізів не виявлявся комерційним хітом. Успіх control змінив ситуацію, і тепер, судячи зі свіжої витоку, студія має намір воскресити свою, мабуть, саму недооцінену гру.

На минулих вихідних відразу кілька тайваньських сайтів здивували публіку несподіваним лотом-alan wake remastered, поки що не оголошеним перевиданням фантастичного трилера 2010 року. Згідно з мережевими джерелами, вона буде доступна на playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series, а реліз призначений на 5 жовтня.

Що цікаво, інсайдери аж ніяк не заперечують існування ремастера. Більш того, вони натякають, що анонс відбудеться вже на цьому тижні. Один портал (nintendopal) навіть поділився першими подробицями: нібито оновлена alan wake працює не на оригінальному движку, а на northlight engine з quantum break і control, підтримує технологію трасування променів (тільки на ps5 і xbox series), а також стабільно тримає 60 fps. Поки що це все просто чутки (і вже навіть не перша згадка проекту), проте хочеться вірити в краще.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here