Тестування exynos 2200 показало зниження продуктивності при тривалому навантаженні

0
122

Через кілька місяців компанія samsung випустить чіпсет exynos 2200, який стане приймачем exynos 2100, що встановлюється в даний час в смартфонах серії galaxy s21. Однією з основних проблем з флагманськими чіпсетами exynos є нестабільна продуктивність при тривалих навантаженнях, і нова інформація передбачає, що ця проблема може перекочувати в exynos 2200.

Згідно з серією тестів, опублікованих інсайдером fronttron, чіпсет exynos 2200 і його графічний процесор на архітектурі rdna як і раніше демонструють слабку стабільну продуктивність. Exynos 2200 показує падіння продуктивності приблизно на 25% до третього прогону бенчмаркінгу. Кількість кадрів в секунду падає з 170,7 до 127,5 кадрів в секунду в тесті manhattan. Це падіння продуктивності відбивається і в інших тестах gpu, таких, як тести aztec normal і aztec high.

Незважаючи на подібний результат, новий чіпсет все ж є кроком вперед у порівнянні з попередніми чіпсетами exynos. Exynos 990 на galaxy s20 зазвичай демонструє зниження продуктивності на 50% при тривалій роботі. Крім того, варто враховувати, що тести проводилися не на фінальних зразках чіпсета і з використанням бета драйверів. Таким чином, серійний зразок чіпсета exynos 2200 повинен показати помітно кращі результати продуктивності і стабільності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here