У беті call of duty: vanguard буде п’ять карт, шість режимів і поліпшена графіка — деталі тестування

0
103

Компанія activision і студія sledgehammer games подедились деталями майбутнього бета-тестування шутера call of duty: vanguard .

Бета отримає деякі поліпшення звуку і графіки, засновані на відгуках гравців від альфа-тестування, а також налаштовані точки респауна в режимі champion hill і більше контенту.

Крім champion hill , учасникам будуть доступні класичні team deathmatch , kill confirmed , domination і search&destroy , а також ще один новий режим patrol , заснований на старому hardpoint. Search&destroy стане доступний у вихідні першого тижня, а patrol відкриють на другому тижні бети. Кількість карт збільшать до п’яти, додавши до champion hill ще hotel royal , gavutu , red star і eagle’s nest . Остання відкриється на другому тижні тесту.

Новою особливістю мультиплеера, представленої в беті, стане combat pacing — функція, яка дозволить вибирати інтенсивність гри (кількість учасників матчу залежатиме від розміру карти):

  • tactical — класичне багатокористувацький лобі з тактичним темпом бою в режимі завжди 6 6;
  • assault — збалансований темп бою, який дасть вам достатньо простору для дихання і безліч цілей вбивств в режимі від 20 до 28 гравців;
  • blitz — лобі з високою інтенсивністю, де гравцям належить битися в ще більш багатолюдних битвах чисельністю від 28 до 48 гравців.

Операторів цього разу буде не четверо, а шестеро. До поліни петрової, уейду джексону, артуру кінгслі і лукасу ріггсу додадуться деніел такаяцу і роланд зеймет .

Терміни проведення бети:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here