Як конвертувати webp-картинки в jpg / png (або що робити, якщо з’явилося: «засобу перегляду фотографій не вдається відкрити це зображення»)

0
138

доброго дня!

Сьогодні в мережі нерідко зустрічаються картинки (фото) у форматі webp (докладніше про формат). Як правило, відрізняються вони високою якістю при невеликому розмірі файлу (і це плюс!). Однак, мінус в тому, — що засіб перегляду картинок в windows не дозволяє відкривати такі зображення (з’явиться помилка, як у мене на скрині нижче 👇 ).

І в деяких випадках потрібно їх перетворити (конвертувати) в більш відповідний формат: jpg або png, наприклад (ці формати більш поширені і їх «їдять» будь-які інші програми).

Власне, в цій невеликій замітці кілька прикладів, як це можна зробити «без шуму і пилу». 😉

Отже…

*

Відкриття і конвертування картинок в webp

Програми для windows

Xnview

Ця програма дозволяє переглядати і редагувати фото / картинки / відео (набагато багатофункціональніше засоби для перегляду зображень windows).

Зрозуміло, xnview без проблем дозволяє відкривати і переглядати фото у форматі webp . Причому, для себе ви навіть не помітите різниці! 😉 👇

Xnview-перегляд фото на диску

ще один плюс 8>—>- по правому кліку мишки по картинці в webp форматі її можна перетворити в jpg/png/tiff/bmp. 👇 зручно?!

Приклад перетворення фото в xnview

Що вийшло у мене — див.на скріншоті нижче. На все-про-все пішло близько 3 сек. (на натискання пкм…).

Загалом, однозначно рекомендую мати на пк в якості запасного вьювера! 👌

Справу зроблено!

*

Movavi picverse

Офіц. Сайт:

Ця програма призначена для редагування і реставрування фотографій, картинок. Відрізняється лаконічним інтерфейсом і простий використання: багато дій в порівнянні з photoshop (наприклад) виконуються набагато простіше і швидше (при подібній якості редагування).

Відмінне рішення для новачка! 👌

Сайт movavi

Що стосується нашого завдання: досить запустити редактор, відкрити в ньому потрібний webp файл і зберегти його в тому, форматі, який вам потрібно (наприклад, в тому ж jpg). Легко? я думаю так! 😉 👇

Примітка: picverse до того ж може оживити і зробити фарби на фото яскравіше, поправити деякі дефекти.

Файли у форматі webp можна легко переглянути в браузері google chrome. Достатньо лише клікнути пкм по файли і вибрати в провіднику функцію «відкрити за допомогою —>chrome». См. Приклад нижче. 👇

Відкриваємо фото в chrome

Далі з відкритої картинки можна зробити скріншот і зберегти його на диск в потрібному форматі (в тому ж jpg, наприклад). Скріншот можна зробити за допомогою інструменту «ножиці» (в меню пуск є), або за допомогою спец. Утиліт — 👉 скриншотеров.

👉 на допомогу!

5 способів зробити скріншот екрану- [див. Інструкцію]

Робимо скрін за допомогою інструменту ножиці в windows або скріншотера

Важливо!

Майте на увазі, що на сервіси в мережі можна завантажувати лише ті зображення ,які не містять конфіденційних відомостей (незважаючи на те, що нижчеперелічені сервіси нікуди їх не публікують, все ж дати 100% гарантію, що так буде завжди — особисто я не можу!).

*

👉 i love img.com

I love img-конверт картинок

Цей сервіс хороший тим, що підтримує велику різноманітність зображень: png, gif, tiff, psd, svg, webp і raw — і всі їх він може по кліку мишки перетворити в jpg-формат! само собою, є і пакетний режим для великого кол-ва фотографій.

*

👉 tiny-img.com

Непоганий швидкий сервіс для конвертування webp зображень. За один раз дозволяє обробляти до 10 картинок (кожна з яких не повинна бути більше 3 мб!).

*

👉 free convert.com

Скріншот з сайту freeconvert.com

На цьому сайті зібрано велику кількість онлайн-конвертерів: як для роботи з картинками, так і для документів, відео та ін. Само собою, webp формат тут теж не обійшли стороною!

Використання сервісу вкрай просте: досить завантажити потрібну картинку і почекати, поки вона буде відконвертована. Далі залишиться тільки завантажити її.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here