Яндекс: соціальні посилання в сніппеті сайту

0
886

Shares

В кінці минулого року користувачами Яндекса було відмічено появу у фрагментах сайтів посилань на профілі компаній в соціальних мережах. Тоді соціальні посилання були помічені у фрагментах сайтів туристичних агентств і магазинів подарунків.

Тоді ж наша редакція звернулася за коментарями в Яндекс. Прес-служба компанії повідомила, що профілі в соцмережах в останнім часом стали такими ж представництвами компаній в інтернеті, як і офіційні сайти. Тому Яндекс почав показувати у фрагментах до головних сторінок організацій посилання на їх профілі в соцмережах.

На той момент функціонал був тільки запущений пошукачем, тому такі посилання з’явилися не у всіх сайтів, а тільки у затребуваних перед святами туристичних сайтів тематик і сайтів з продажу подарунків. Зараз же, на сторінках Яндекс.Вебмастера опубліковано керівництво, за допомогою якого кожен бажаючий може додати в сніппет сайту посилання на профілі компанії в соціальних мережах.

Додати посилання можна двома способами:

 • Розмістити їх на головній сторінці сайту. Посилання розпізнаються пошуковим роботом і автоматично додаються до сниппету.

 • Вказати посилання вручну через інтерфейс Довідника організацій.

 • Можна вказати за однією ссылке для кожної з наступних соцмереж: ВКонтакте, Facebook, Twitter, Живий Журнал, YouTube. Щоб посилання показувалися, обов’язково потрібно вказати не менше двох соціальних посилань на різні мережі.

  Після розміщення посилань на профілі на головній сторінці сайту, вони з’являться в сніппеті протягом двох тижнів, повідомляється в Яндекс.Вебмастере.

  джерело: http://searchengines.ru

  Схоже

  Share on Facebook Share
  0
  Share on TwitterTweet
  0
  Share on Google Plus Share
  Share on Pinterest Share
  0
  Share on LinkedIn Share
  Share on Digg Share
  0
  Total Shares
  comments powered by HyperComments!

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here