Яндекс.здоров’я 2.7.17

0
96

яндекс.здоров’я — телемедичний сервіс, що дозволяє консультуватися з лікарем онлайн. Сервіс працює в будь-якому місті росії і за кордоном.

Перед тим, як приступити до роботи з пацієнтами, кожен лікар сервісу проходить кілька етапів перевірки: тестування, співбесіда і навчання. За якість консультацій відповідає відділ медичної експертизи.

В яндекс.здоров’я ви зможете:

  • задати лікарю будь-які питання про здоров’я дорослих, дітей і навіть домашніх тварин — і отримати на них відповіді;
  • спілкуватися з докторами по відеозв’язку, аудіозв’язку або в чаті;
  • розбиратися в результатах аналізу крові та інших досліджень;
  • в будь-який момент перечитувати звіти про консультації в своїй медкарті.

Довго чекати прийому не доведеться-зазвичай лікар відповідає протягом декількох хвилин. Під час онлайн-консультації лікар нікуди не поспішає, готовий докладно відповісти на будь-які питання, дати конкретні поради, направити на потрібне обстеження або порекомендувати записатися на очний прийом до лікаря.

У сервісі консультують лікарі різних спеціальностей: терапевти, педіатри, гастроентерологи, гінекологи, дерматологи, урологи, алергологи-імунологи, неврологи, венерологи, косметологи та ветеринари.

Звичайна консультація будь-якого фахівця коштує 499 р.також в яндекс.здоров’я є експрес-консультації терапевта, педіатра та гінеколога, які коштують 99 р.

Для пацієнтів, які планують часто користуватися сервісом, але хочуть заощадити, є пакети консультацій: «жіноче здоров’я» для ведення вагітності, планування сім’ї та питань гінекології, «дитяче здоров’я» — для батьків, «безлімітні консультації» — для тих, хто уважно стежить за здоров’ям, «здоровий вихованець» — для власників тварин. Вартість пакетів «жіноче здоров’я», «дитяче здоров’я» і» здоровий вихованець «999 р,» безлімітних консультацій » — 1999 р.

Режим роботи фахівців (за московським часом):

Педіатр і терапевт — цілодобово.

Гінеколог — з 8: 00 до 2: 00.

Невролог, дерматолог, венеролог, гастроентеролог, алерголог-імунолог, уролог, косметолог, ветеринар — з 8:00 до півночі.

Сервіс публікує цікаві статті про здоров’я. Посилання ви знайдете в меню програми.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here