Запас ходу електромобілів rivian r1t і r1s підтверджений офіційно

0
111

Rivian оголосила, що показники запасу ходу електричних пікапа r1t і кросовера r1s офіційно підтверджені агентством з охорони навколишнього середовища сша (epa). Показники зафіксовані для машин r1t launch edition і r1s launch edition модельного ряду 2022 року у версіях з батареями large pack (135 квт‧год).

Джерело: slashgear.com

Запас ходу r1t large pack склав 502,4 км, що в еквіваленті для машин з двс становить в середньому 3,36 л на 100 км. У моделі r1s large pack запас ходу виявився дещо більшим-505,6 км, при цьому еквівалентне значення збільшилося до середнього 3,41 л на 100 км.показники збіглися з числами, зазначеними автовиробником за власною оцінкою.

Слід врахувати, що цикл випробувань epa більш консервативний в порівнянні з прийнятим у багатьох країнах світу wltp (worldwide harmonized light vehicles test procedure). Крім того, оцінка epa, як і у випадку з машинами з двс, грунтується на ряді загальних припущень і не обов’язково буде відповідати реальним показникам, які на практиці отримає власник машини від rivian. Однак цього достатньо для порівняння з продукцією конкурентів.

Джерело: slashgear.com

Так, електропікап ford f — 150 lightning, старт поставок якого очікується навесні майбутнього року (і який ще не пройшов тестування epa), за оцінкою виробника має запас ходу в 368 км для стандартної версії і 480 км для варіанту з батареєю збільшеної ємності. Ще один конкурент в особі tesla cybertruck поки затримується з виходом на ринок (перші екземпляри в кінці 2022 року, серійне виробництво в 2023 році) і заявляє більш серйозні показники — від 400 до більш ніж 800 км в залежності від конфігурації.

В перспективі rivian розширить асортимент версій r1t і r1s з різними акумуляторами. У січні 2022 року, наприклад, очікується r1t з запасом ходу 640 км, але буде варіант з акумулятором зниженої ємності — його запас ходу перевищить 400 км. Незабаром також анонсують асортимент версій кросовера r1s.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here