Огляд xbox game pass ultimate

11-12-2021

Дійсно, вибір може виявитися вельми скрутним-цікавих проектів багато, але ціни кусаються. Однак є надійний спосіб спробувати ігри з бібліотеки microsoft, при цьому не сильно витратившись. Досить оформити підписку на xbox game pass.Геймпас іксбокс-це ігровий аналог netflix для платформи xbox game pass ultimate купить. Він працює за щомісячною підпискою та надає доступ до великої бібліотеки ігор. На даний момент через xbox gamepass можна пограти майже що в 200 різних проектів на будь – який смак-від рольового бойовика fallout 4 і симулятора кілера hitman до свіжого блокбастера gears 5. Поки підписка активна, ви вільні завантажити будь-які ігри зі списку і грати в них без будь-яких обмежень.

Іксбокс голд-основний сервіс microsoft, що забезпечує користувачам консолі максимально повний онлайн функціонал. Без підписки до нього мережеві компоненти ігор в xbox game pass працювати не будуть. Це робить гейм пас ідеальним вибором для любителів одиночних проектів: проходження сюжетних ігор не вимагає оформлення двох різних підписок.

Gamepass зараз представлений в двох видах-стандартний і game pass ultimate. Остання версія коштує дорожче, але включає в пакет відразу три сервіси: game pass, xbox live gold для мережевого функціоналу і game pass pc для доступу до мультиплатформенних ігор бібліотеки на персональному комп’ютері. В цілому кількість доступних ігор на геймпаді досягає трьохсот-більше 250 для xbox one і близько сотні для пк.

При покупці підписки у російських геймерів виникнуть труднощі. Політика втрутилася в справи ігрової індустрії. Через погіршення відносин з сша офіційно оформити підписку на гейм пасс через сервіси microsoft неможливо.

Втім, не все так похмуро. Карти доступу до gamepass і gamepass ultimate можна офіційно придбати в магазинах-партнерах microsoft. Один місяць підписки на геймпасс ультимейт в середньому коштує близько 1200 рублів.

На це питання можна відповісти однозначно: так. Він дасть можливість ознайомитися з левовою часткою бібліотеки консолі microsoft за порівняно невелику суму і вибрати найбільш цікаві проекти для подальшої покупки. І якщо через його прямої недоступності в росії підписка на game pass часто продається за спекулятивними цінами, то на придбанні ігор точно можна заощадити: просто загляньте в каталог ігор нашого інтернет-магазину. Ігрорай зробить ваші покупки максимально вигідними.