Як просунути сайт

11-2-2020

 

SEO-оптимізація сайту на сайті https://effect-m.com/ — це перший крок до результативної розкрутці в Інтернеті

Неоптимізований або оптимізований з порушенням правил ранжирування молодий веб-ресурс просувати в Інтернеті дуже складно. Це вимагає більше часу і капіталовкладень в порівнянні з оптимізованим проектом при інших рівних умовах.  

Оптимізацію і просування молодих нових сайтів слід замовити, якщо ви:

 • хочете почати просування сайту але, припускаєте, що можете робити її і самостійно;
 • поки не думаєте про розкручування, але хочете виключити ймовірність потрапляння під фільтри пошукових систем;
 • не маєте вільних коштів для масштабної СЕО кампанії, але бажаєте зміцнити позиції по НЧ-запитах.

SEO під провідні пошукові системи  — це професійна підготовка вашого веб-ресурсу до розкручування:

Економія грошей

Витративши один раз кошти на СЕО молодого проекту, ви отримаєте щомісячну економію при пошуковому просуванні. Первинні вкладення окупляться дуже швидко.

Економія часу

Оптимізований під пошукові системи веб-ресурс швидше виходить в ТОП видачі в порівнянні з непідготовленим до просування сайтом.

Впевненість в тому, що розкрутка буде ефективною

Фахівці детально проаналізують ваш онлайн-проект і відзначать всі недоліки і помилки, які можуть перешкодити просуванню або привести під фільтри пошукових систем.

SEO-оптимізація для подальшого просування молодого сайту — це початковий і найважливіший крок на шляху до успіху. Займатися розкручуванням непідготовленого до цього веб-ресурсу — дорого і неефективно. Коли в коді є помилки, тексти — не унікальні, а сторінки вантажаться дуже довго, то більшість заходів з просування нічого не дадуть. Провідні пошукові системи спочатку негативно ставляться до подібних сайтів і не виводять їх на високі позиції.

Етапи SEO веб-ресурсу:

 • складання семантичного ядра (набору пошукових запитів, за якими в подальшому буде проходити СЕО);
 • підготовка рекомендацій з виправлення коду;
 • створення переліку рекомендацій, спрямованих на зміну структури веб-ресурсу;
 • складання рекомендацій зі зміни контенту для подальшої ефективної розкрутки.

Перед тим, як починати розкрутку веб-ресурсу під пошукові системи, потрібно визначити всі фактори, які чинять негативний вплив на приплив трафіку, позитивні оцінки з боку пошукових систем, конкурентну боротьбу. Іншими словами, перш за все потрібно провести аудит.

Аудит веб-ресурсу — це ваша 100-відсоткова гарантія захисту від санкцій з боку пошукових систем, успішної оптимізації та подальшого ефективного просування.

Для досягнення поставлених цілей фахівці проводять:

Базовий SEO-аудит, який має на увазі:

 • аналіз основних параметрів, зіставлення їх з конкурентами;
 • перевірку індексації веб-сторінок пошуковими системами;
 • пошук дублів контенту на сайті;
 • виявлення некоректних посилань;
 • перевірку на наявність аффілатов або дзеркал;
 • виявлення пошукового спаму.

Наступний етап — технічний аудит, який передбачає:

 • аналіз коду і перевірку якості верстки сторінок веб-ресурсу;
 • виявлення дублікатів сторінок;
 • аналіз формування URL;
 • перевірка нового web-ресурсу в аспекті коректності застосування Flash і Java;
 • аналіз валідності HTML-коду;
 • перевірка хостингу і його працездатності;
 • виявлення битих посилань, шкідливого коду і т.д.

Пошукова розкрутка веб-ресурсу під Гугл і Яндекс передбачає позбавлення від будь-яких негативних факторів, які можуть вплинути на ефективність просування або «загнати» під фільтри. Наші фахівці допоможуть оптимізувати ваш проект, складуть перелік рекомендацій для якісної зміни структури ресурсу, в тому числі по:

 • створення «людяних» URL;
 • складання карти;
 • поліпшенню навігації;
 • актуалізації файлу robots.txt і т.д.

Наступне важливе питання, яким необхідно приділити підвищену увагу при SEO — це контент. Пошукові системи відводять текстовому змісту, правильному розподілу ключів і заголовкам серйозну роль. Тому необхідний аналіз контенту і складання рекомендацій по:

 • оптимальному розподілу ключів;
 • складання TITLE і заголовків Н1, а також усунення їх дублів;
 • редактуре текстів.

Наші фахівці запропонують рекомендації для усунення кожної виявленої помилки або недоліку і поліпшення для всіх досліджуваних моментів роботи веб-ресурсу.

Питання: Чи потрібно займатися SEO (пошуковою оптимізацією) з перших днів?

Відповідь: так, адже для досягнення хорошого результату потрібно закладати міцний фундамент з перших днів. Щоб завантажити наші рекомендації, пишіть або телефонуйте! Кращі рішення для нових проектів тільки у нас!

Питання: Але ж в перший час на сайті буде мінімум пошукового трафіку, як швидше змусити його приводити клієнтів і приносити гроші?

Відповідь: для цього запускається компанія по контекстній рекламі. Це платне розміщення оголошень на сторінках результатів пошуку в Google і Yandex і на сайтах партнерів. При правильному використанні цей інструмент дозволяє отримувати цільових, зацікавлених у вашому продукті, відвідувачів і, відповідно, продажу з першого дня роботи. Хороша послуга від нашого агентства — допоможи своєму молодому сайту!

Чим просування молодого сайту відрізняється від просування сайту, якому кілька років?

Молодий сайт просувати довше ніж той, про який пошукова система знає кілька років. Пошукові роботи з недоверіемотносятся до молодих сайтам, тому перед тим, як «вносити» сайт в індекс (робити доступним для пошуку) необхідно провести технічну оптимізацію. І краще що б це робили профессіонали.Правільно оформлений сайт пошукові системи повністю проїндексируют і присвоять йому свій певний рейтинг, по меренаращіванія посилань і текстового контенту у сторінок з’явиться авторитет в Yandex і Google. У міру зростання якості сайту у онпопадает в топ 10 спочатку по рідкісним пошуковим запитам, потім по більш частотним, залучаючи вся більше клієнтів щотижня.

Як новий проект просувається в пошуку Google і Яндекс?

Так впринципі так само, як і старий 🙂 Спочатку необхідно провести внутрішню оптимізацію сайту: виправити всетехніческіе помилки, внести всі необхідні зміни. Далі — складаємо семантичне ядро і під нього пішемкачественний контент (статті, опису товарів і інший текст з ключовими словами). І поступово наращіваемссилочную масу (закуповуємо посилання і соціальні сигнали). Аналізуємо вхідний трафік, працюємо над увеліченіемконверсіі і загальним поліпшенням сайту.

Коли буде проведено SEO-аудит сайту?

Комерційний (детальний) SEO-аудит ресурсу ми проводимо на протязі тижня (7 робочих днів) .SEO-аудит базовий (безкоштовний) ми робимо в день отримання заявки, якщо заявка отримана нами в робочий время.Когда аудит буде готовий ми поспішаємо вислати вам його на пошту. Справедливо сказати, що ми робимо аудит більш розторопно і детально, ніж інші компанії. З цих причин рекомендуємо написати нам запит на отримання аудиту прямо зараз.

Ціна підготовки та розкрутки нових молодих проектів?

Вартість підготовки та розкрутки будь-якого проекту залежить від багатьох критеріїв. Для того що б сформіроватьвам бюджет для вашого проекту нам потрібно уточнити у вас кілька деталей: 1) Які регіони просування вас цікавлять? 2) Чи є у вас в штаті програмісти і копірайтери? 3) Просувався чи сайт ранее4) Що ви б хотіли змінити на сайті зараз? відповіді на ці питання ви можете зараз відправити до нас на пошту або зателефонувати нам по телефону, ми запишемо відповіді з ваших слів і далі все зробимо самі.