Як вибрати фарбу для стін і стелі у Будсервис

Щоб правильно вибрати оптимальну фарбу для вашої поверхні (стін або стелі кімнати, коридору, кухні, ванної, під’їзду, балкона і т. Відповідає на питання: «наскільки колір фарби перекриває колір підкладки. Чим більше контраст кольору вашої підкладки і фарби, тим краще повинен бути клас. Час від часу кожна людина проводить вологе прибирання стін і стель. Як бути впевненим, що інтер’єрна фарба при цьому не зіпсується. Використовують в основному в інтер’єрі. Він підходить для приміщень з підвищеною прохідністю. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/product-category/lakokrasochnye-materialy/kraska/kraska-dlya-sten-i-potolka/

Підходить для поверхонь, де немає прямого впливу, наприклад, для стель. Підходить абсолютно для недоступних поверхонь. Щось готове покриття нагадує побілку. Ступінь глянцю – відомий знак у всьому світі, є німецькою сертифікацією екологічно чистих і безэмиссионных виробів. Матова латексна фарба для внутрішніх робіт. Ідеально підходить для будь-яких внутрішніх покриттів. Латексна фарба для внутрішніх робіт. Стійка до миття і до дії миючих, дезінфікуючих засобів. Має високу покриває здатність, нейтральний запах. Фарба спеціально розроблена приміщень з високим ступенем випарів (кухонь, ванн, хлібопекарень, пивоварних заводів, м’ясних цехів, пралень). Розроблена спеціально для дитячих кімнат і для людей, схильних до алергії, не містить летких органічних сполук (ЛОС).

Акрилова фарба для стін і стель. Матова латексна фарба для внутрішніх робіт. Відмінно підходить для кімнат з помірними механічними навантаженнями. Проста і економічна в роботі, має гарну адгезію до основи, з нейтральним запахом. Високоякісна матова безбарвна красканового покоління з підвищеним класом стойкостик вологого стирання, зниженим витратою на м2, покращеного високою передачею кольору, що даетвозможность отримання покриттів в яскравих і насичених тонах. Високоякісна рельєфна акрилова фарба для створення захисного і декоративного покриття, у тому числі на поверхнях з високим експлуатаційним навантаженням.